osiągnięcia sportowe

Miejsce         Ranga zawodów sportowych

 

ROK 2019/2020

 

Miejska Licealiada - Liga Lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców:

II   miejsce    Liga Lekkoatletyczna dziewcząt (drużynowo)  

I    miejsce    Jachymek Sabina       bieg na 100m

I    miejsce    Łuczak Wiktoria          pchnięcie kulą 

I    miejsce    Kmieć Dominika         skok w wzwyż

II   miejsce    Bielińska Weronika     bieg na 400m

III  miejsce    Batalia Paulina          skok w dal 

III  miejsce    Szlendak Martyna       bieg na 400        

I    miejsce    Kluczek Szymon          skok w dal

III  miejsce    Nowosad Łukasz        rzut oszczepem  

I   miejsce    Bielińska Weronika, Szlendak Martyna, Jachymek Sabina, Lackarzyńska Olga - sztafeta dziewcząt 4x100m

II          Miejska Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta

Skład: (Bielińska Weronika,  Przysucha Edyta, Greszta Klaudia, Ignaciuk Wiktoria, Jachymek Sabina, Niedźwiecka Sandra, Książka Dominika, Szlendak Martyna, Żołopa Paulina, Bakun Aleksandra) 

III         Miejska Licealiada w Piłce Ręcznej dziewczęta

Skład: (Bryl Aleksandra, Głowacka Zuzanna, Flak Aleksandra, Joniec Aleksandra, Kędziora Patrycja, Marcola Joanna,  Mulawa Aleksandra, Poździk Julia, Samulak Monika, Skowyra Daria, Szeremeta Karolina, Szymanek Martyna, Wiater Natalia, Węcławik Natalia, Wróblewska Paulina)       

II           Miejska Licealiada w Pływaniu chłopców (Dubiel Igor)

II          Miejska Licealiada w Pływaniu chłopców (50m styl dowolny) (Szymon Smoła)

III         Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym Drużynowym chłopców  

Skład: (Oszmaniec Paweł, Jakub Buczak, Szymon Kowalczyk)

II           Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym Drużynowym dziewcząt

Skład: (Sylwia Garbata, Martyna Wyłupek, Silezin Wiktoria)

III         Miejska Licealiada w Szachach drużyna

III         Miejska Licealiada w Piłce Siatkowej dziewcząt 

Skład: (Batalia Paulina, Bodys Kinga, Buczak Edyta, Czuk Agata, Dudek, Katarzyna, Greszta Klaudia, Grosman Aleksandra, Gryń Aleksandra, Jeleń Aleksandra, Kałuża Alicja, Latawiec Maria, Mulawa Aleksandra, Najda Aleksandra, Rek Wiktoria, Suska Liliana, Szlendak Martyna, Wiater Natalia, Wiśniewska Gabriela, Żukowska Ania)

V           Miejska Licealiada w Piłce Siatkowej chłopców

Skład: (Bogaczyński Jakub, Grosman Paweł, Gruszka Mateusz, Janowski Mateusz, Konował Kacper, Kupiec Szymon, Naklicki Miłosz, Nowosad Mikołaj, Opaliński Daniel, Pieczykolan Karol, Szewczak Norbert, Zachajczuk

Norbert)

VI         Miejska Licealiada w Koszykówce chłopców

Skład: (Banach Jakub, Cisło Michał, Dubas Patryk, Hildebrand Michał, Krawiec Michał, Ostaszt Karol, Sieczka Mikołaj, Skiba Damian, Skobucha Sebastian, Szewczak Norbert, Wanarski Kacper)

II          Miejska Licealiada w Badmintonie dziewcząt 

Skład:   (Bojarska Oliwia, Kmieć Dominika, Wójcik Natalia)

 

Rejonowa Licealiada - Liga Lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców:

I   miejsce     Łuczak Wiktoria          pchnięcie kulą

III miejsce     Bielińska Weronika     bieg na 400m 

III miejsce     Jachymek Sabina       bieg na 100m  

III miejsce     Kmieć Dominika         skok w wzwyż 

III miejsce    Bielińska Weronika, Szlendak Martyna, Jachymek Sabina, Lackarzyńska Olga  - sztafeta dziewcząt 4x100m

II  miejsce     Kluczek Szymon         skok w dal 

III miejsce     Nowosad Łukasz        rzut oszczepem

I            Rejonowa Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta

Skład: (Bielińska Weronika,  Przysucha Edyta, Greszta Klaudia, Ignaciuk Wiktoria, Jachymek Sabina, Niedźwiecka Sandra, Książka Dominika, Szlendak Martyna, Wójcik Natalia)  

II           Rejonowa Licealiada w Pływaniu chłopców (Dubiel Igor)

V           Rejonowa Licealiada w Pływaniu chłopców  (50m styl dowolny) (Szymon Smoła)

III         Rejonowa Licealiada w Badmintonie dziewcząt 

Skład: (Bojarska Oliwia, Kmieć Dominika, Wójcik Natalia)

III         Rejonowa Licealiada w Tenisie Stołowym Drużynowym chłopców  

Skład: (Oszmaniec Paweł, Jakub Buczak, Szymon Kowalczyk)

III          Rejonowa Licealiada w Tenisie Stołowym Drużynowym dziewcząt

Skład: (Wyłupek Martyna, Silezin Wiktoria)

 

Wojewódzka Licealiada - Liga Lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców:

I     miejsce    Łuczak Wiktoria          pchnięcie kulą

VIII miejsce   Jachymek Sabina        bieg na 100m 

VIII miejsce   Bielińska Weronika      bieg na 400m 

IX   miejsce    Nowosad Łukasz         rzut oszczepem 

XIV miejsce    Kluczek Szymon          skok w dal 

XII        Wojewódzka Licealiada w Pływaniu chłopców (Dubiel Igor)

V          Wojewódzka Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta

Skład: (Bielińska Weronika,  Przysucha Edyta, Greszta Klaudia, Ignaciuk Wiktoria, Jachymek Sabina, Niedźwiecka Sandra, Książka Dominika, Szlendak Martyna, Świrgoń Joanna)  

       

ROK 2018/2019

 

Miejska Licealiada Liga LA dziewcząt i chłopców:

I   miejsce Bielińska Weronika bieg na 100m 

I   miejsce Szlendak Martyna         bieg na 400m

II  miejsce Ignaciuk Wiktoria         bieg na 400m 

II  miejsce Siemczyk Katarzyna           bieg na 800m 

II  miejsce Podolak Zuzanna skok w dal 

III miejsce Kopyść Laura                  skok wzwyż

III miejsce Gęborys Kinga                 skok wzwyż 

II  miejsce Podolak Zuzanna, Pieczykolan Klaudia, Szlendak Martyna, Bielińska Weronika sztafeta 4x100m 

I   miejsce Swatowski Adrian bieg na 400m

II  miejsce Luty Patryk                     bieg na 1500m 

I   miejsce Wróbel Sebastian bieg na 1500m 

I           Miejska Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta

Skład: (Szlendak Martyna, Bielińska Weronika, Kulesza Julianna, Przysucha Edyta, Książka Weronika, Greszta Klaudia, Siemczyk Katarzyna, Ignaciuk Wiktoria)

III         Miejska Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x1500m) chłopcy

Skład: (Bosowski Kajetan, Brodaczewski Konrad, Hojda Dawid, Kasprzyk Michał, Luty Patryk, Maluga Daniel, Nieśpiał Hubert, Sałamacha Hubert, Śliwiński Mikołaj, Wróbel Sebastian)

III         Miejska Licealiada w Piłce Ręcznej dziewczęta

Skład: (Bryl Aleksandra, Flak Aleksandra, Greszta Magdalena, Joniec Aleksandra, Kaczorowska Olimpia, Kędziora Patrycja, Mulawa Aleksandra, Poździk Julia, Samulak Monika, Skowyra Daria, Szeremeta Karolina, Węcławik Natalia, Wróblewska Paulina) 

IV         Miejska Licealiada w Piłce Ręcznej chłopców

Skład: (Bulicz Jakub, Derewiecki Jarosław, Greszta Kacper, Jagielski Szymon, Lalik Kacper, Małecki Patryk, Pieczykolan Marcin, Polski Bartosz, Serafin Grzegorz, Sokoliński Patryk, Sosnowski Dawid, Wosiura Filip)

III         Miejska Licealiada w Piłce Siatkowej dziewcząt

Skład: (Podolak Zuzanna, Dudek Katarzyna, Suska Lilianna, Wiater Natalia, Mulawa Aleksandra, Batalia Paulina, Czuk Agata, Greszta Klaudia, Buczak Edyta, Kałuża Alicja)

VI         Miejska Licealiada w Piłce Siatkowej chłopców

Skład: (Bogaczyński Jakub, Brodaczewski Konrad, Grosman Paweł, Gruszka Mateusz, Kupiec Szymon, Nowosad Mikołaj, Serafin Michał, Szewczak Norbert, Zachajczuk Norbert, Opaliński Daniel, Naklicki Miłosz, Janowski Mateusz)

II          Miejska Licealiada w Koszykówce dziewcząt

Skład: (Bielińska Weronika, Chadaj Izabela, Kapron Patrycja, Koniec Wiktoria, Kudełka Katarzyna, Łaba Agata, Siemko Diana, Szykuła Agnieszka, Szlendak Martyna, Szponar Marlena)

III         Miejska Licealiada w Koszykówce chłopców

V          Miejska Licealiada w Piłce Nożnej Halowej dziewcząt 

V          Miejska Licealiada w Piłce Nożnej Halowej chłopców

III         Miejska Licealiada w Szachach drużyna

Skład: (Kaczmarek Zofia, Lewkowicz Paweł, Krupa Mikołaj, Janowski Mateusz)

I           Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym Drużynowym dziewcząt (Wyłupek Karina, Silezin Wiktoria)

II          Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym Drużynowym chłopców 

Skład: (Buczak Jakub, Kowalczyk Szymon, Grosman Paweł)

III         Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym chłopców (Kowalczyk Szymon)

II          Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym dziewcząt (Wyłupek Martyna)

III         Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym dziewcząt (Wyłupek Karina)

V          Miejska Licealiada w Badmintonie dziewcząt (Kuczyńska Natalia, Rugała Faustyna)

II          Miejska Licealiada w Piłce Siatkowej Plażowej dziewcząt 

Skład: (Wiater Natalia, Dudek Katarzyna, Gryń Aleksandra)

 

Rejonowe Licealiada Liga LA dziewcząt i chłopców:

IV miejsce Bielińska Weronika bieg na 100m 

III miejsce Podolak Zuzanna  skok w dal

II miejsce Podolak Zuzanna, Pieczykolan Klaudia, Szlendak Martyna, Bielińska Weronika - sztafeta 4x100m 

II miejsce Swatowski Adrian bieg na 400m

II miejsce Wróbel Sebastian   bieg na 1500m

III miejsce Luty Patryk                     bieg na 1500m

V          Rejonowa Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta

Skład:  (Bakun Weronika, Bielińska Weronika, Greszta Klaudia, Ignaciuk Wiktoria, Książka Dominika, Łopuszyńska Paulina, Łukasiewicz Klaudia, Podolak Zuzanna, Przysucha Edyta, Szlendak Martyna)

III         Rejonowa Licealiada w Tenisie Stołowym Drużynowym dziewcząt (Wyłupek Karina, Silezin Wiktoria, Franczak Anna)

V          Rejonowa Licealiada w Tenisie Stołowym Drużynowym chłopców (Buczak Jakub, Kowalczyk Szymon, Grosman Paweł)

 

Wojewódzka Licealiada Liga LA dziewcząt i chłopców:

VIII miejsce Podolak Zuzanna, Pieczykolan Klaudia, Szlendak Martyna, Bielińska Weronika sztafeta 4x100m

VII miejsce Podolak Zuzanna skok w dal 

II   miejsce Swatowski Adrian             bieg na 400m

II   miejsce Luty Patryk                bieg na 1500m 

IV  miejsce Wróbel Sebastian        bieg na 1500m 

IX         Wojewódzka Licealiada w Tenisie Stołowym dziewcząt Wyłupek Karina

XIII       Wojewódzka Licealiada w Tenisie Stołowym dziewcząt Wyłupek Martyna

 

ROK 2017/2018

 

I           Miejska Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta

Skład: (Hawrylak Katarzyna, Podolak Zuzanna, Okoń Patrycja, Radlińska Kinga, Wilczyńska Marcelina, Łopuszyńska Paulina, Mielniczek Roksana, Bielińska Weronika, Pałka Joanna, Żyła Paulina)

I           Miejska Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x1500m) chłopcy

Skład: (Maluga Daniel, Pasieczny Paweł, Kostrubiec Bernard, Naklicki Miłosz, Wróbel Sebastian, Swatowski Adrian, Heider Oskar, Rypina Jakub, Sałamacha Hubert)

I           Miejska Licealiada Liga LA dziewcząt

Skład: (Bielińska Weronika, Hawrylak Katarzyna, Kmieć Magdalena, Muzyczuk Kinga, Okoń Patrycja, Radlińska Kinga, Skóra Weronika, Szeremeta Karolina, Wróblewska Paulina, Zosiuk Weronika)

II          Miejska Licealiada Liga LA chłopców

Skład: (Maluga Daniel, Rypina Jakub, Kostrubiec Bernard, Skwaryło Kamil, Kiciński Kamil, Polski Bartosz, Swatowski Adrian, Tymosz Piotr, Wróbel Sebastian)

I            Miejska Licealiada Sztafety 4x100m dziewcząt 

Skład: (Hawrylak Katarzyna, Okoń Patrycja, Muzyczuk Kinga, Bielińska Weronika)

III         Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym Drużynowym dziewcząt (Anna Franczak, Paulina Wyłupek, Monika Szałańska) 

I           Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym Drużynowym chłopców  (Wiktor Banach, Jakub Buczak, Szymon Kowalczyk)

II          Miejska Licealiada w Piłce Ręcznej dziewcząt

Skład: (Bryl Aleksandra, Słomiany Maria, Dudek Katarzyna, Wiater Natalia, Węcławik Natalia, Wróblewska Paulina, Joniec Aleksandra, Szeremeta Karolina, Flak Aleksandra, Kaczorowska Olimpia, Kędziora Patrycja, Mulawa Aleksandra, Zając Stella, Gałan Zuzanna)

I           Miejska Licealiada w Piłce Ręcznej chłopców

Skład: (Lewusz Konrad, Skrzyński Szymon, Lewak Adrian, Koniec Bartosz, Jakub Madyniak, Ryń Paweł, Łyś Dominik, Mazurek Kamil, Pieczykolan Marcin, Polski Bartosz, Sokoliński Patryk, Derewiecki Jarosław)

III         Miejska Licealiada w Koszykówce dziewcząt

Skład: (Diana Siemko, Zuzanna Podolak, Marta Otłowska, Kasia Hawrylak, Natalia Wojciechowska, Izabela Opoka, Izabela Chadaj, Wiktoria Koniec, Stella Zając, Julia Poździk)

III         Miejska Licealiada w Koszykówce chłopców

Skład: (Bulicz Jakub, Ciasak Karol, Derewiecki Jarosław, Dobrowolski Jakub, Kulczyński Mikołaj, Lewkowicz Paweł, Pieczykolan Marcin, Pisarczyk Wiktor, Siulkowski Jan, Wulkowicz Adrian)

V          Miejska Licealiada w Piłce Siatkowej dziewczęta

Skład: (Zuzanna Podolak, Natalia Wiater, Katarzyna Dudek, Wiktoria Czapla, Aleksandra Mulawa, Katarzyna Malczewska, Joanna Pałka, Roksana Mielniczek, Magda Kmieć)

V          Miejska Licealiada w Piłce Siatkowej chłopców

II          Miejska Licealiada w Piłce Nożnej dziewcząt

Skład: (Chadaj Izabela, Hawrylak Katarzyna, Kmieć Magda, Koniec Wiktoria, Kulesza Kornelia, Łaba Agata, Mil Ewa, Radlińska Kinga, Węcławik Natalia)

VII        Miejska Licealiada w Piłce Nożnej chłopców

Skład: (Chmura Hubert, Kostrubiec Bernard, Lipiak Konrad, Sałamacha Hubert, Sałamacha Partyk, Skwaryło Kamil, Swatowski Adrian, Tymosz Piotr)

 

VI         Rejonowa Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta

Skład: (Hawrylak Katarzyna, Podolak Zuzanna, Radlińska Kinga, Mielniczek Roksana, Pałka Joanna, Muzyczuk Kinga, Łopuszyńska Paulina, Bielińska Weronika)

V           Rejonowa Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x1500m) chłopcy

Skład: (Chmura Hubert, Haider Oskar, Kostrubiec Bernard, Łyś Dominik, Skwaryło Kamil, Swatowski Adrian, Wróbel Sebastian, Lewusz Konrad)

VIII        Rejonowa Licealiada Liga LA dziewcząt

Skład: (Bielińska Weronika, Hawrylak Katarzyna, Kmieć Magdalena, Muzyczuk Kinga, Okoń Patrycja, Radlińska Kinga, Skóra Weronika, Szeremeta Karolina, Wróblewska Paulina, Zosiuk Weronika) 

III         Rejonowa Licealiada w Tenisie Stołowym Drużynowym chłopców (Wiktor Banach, Jakub Buczak, Szymon Kowalczyk)

I           Rejonowa Licealiada w Piłce Ręcznej chłopców 

Skład: (Lewusz Konrad, Skrzyński Szymon, Lewak Adrian, Koniec Bartosz, Jakub Madyniak, Ryń Paweł, Łyś Dominik, Mazurek Kamil, Pieczykolan Marcin, Polski Bartosz, Sokoliński Patryk, Derewiecki Jarosław)

 

IV         Wojewódzka Licealiada w Piłce Ręcznej chłopców

Skład: (Lewusz Konrad, Skrzyński Szymon, Lewak Adrian, Koniec Bartosz, Ryń Paweł, Łyś Dominik, Mazurek Kamil, Pieczykolan Marcin, Polski Bartosz, Sokoliński Patryk, Derewiecki Jarosław)

 

ROK 2016/2017

 

Miejska Licealiada Liga LA dziewcząt i chłopców:

III miejsce   Hawrylak Katarzyna   bieg na 100m  

II  miejsce   Podolak Zuzanna       skok w dal          

II  miejsce   Okoń Patrycja           bieg na 400m 

IV  miejsce  Radlińska Kinga         bieg na 100m 

IV  miejsce  Zosiuk Weronika        pchnięcie kulą 

II  miejsce   Hawrylak Katarzyna, Kitka Kamila, Podolak Zuzanna, Okoń Patrycja - sztafeta dziewcząt 4x100m                                              

II  miejsce   Swatowski Adrian      bieg na 400m

I   miejsce   Maluga Daniel            bieg na 400m 

II  miejsce   Przysucha Radosław   bieg na 1500m

IV miejsce   Swatowski Adrian, Maluga Daniel, Rój Michał, Skwaryło Kamil - sztafeta chłopców 4x100m

I           Miejska Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta

Skład: (Hawrylak Katarzyna, Mil Ewa, Strzelec Karolina, Parol Natalia, Radlińska Kinga, Wilczyńska Marcelina, Łabus Maja, Okoń Patrycja, Niedźwiecka Agata, Podolak Zuzanna, Stelmaszczuk Aleksandra, Pałka Joanna, Mielniczuk Roksana,  Pasieczna Małgorzata, Krzyżanowska Emilia)

I           Miejska Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x1500m) chłopcy

Skład: (Przysucha Radosław, Chmiel Filip, Pasieczny Paweł, Lipiak Konrad, Jachorek Michał, Dębiński Dominik, Strzelecki Piotr, Maluga Daniel, Swatowski Adrian, Ząbek Daniel, Zawada Patryk)

VII        Miejska Licealiada w Piłce Nożnej chłopców

Skład: (Tymosz Piotr, Chmura Hubert, Swatowski Adrian, Opaliński Daniel, Maluga Daniel, Jachorek Michał, Wujec Jakub, Skwaryło Kamil, Mazurek Kamil)

V          Miejska Licealiada w Piłce Siatkowej dziewcząt

Skład: (Podolak Zuzanna, Bondyra Gabriela, Grela Dominika, Hawrylak Katarzyna, Jaworska Klaudia, Pasieczna Małgorzata, Zielonka Izabela, Zielonka Sylwia, Łyciuk Katarzyna, Pałka Joanna, Mielniczek Roksana)

IV         Miejska Licealiada w Piłce Siatkowej chłopców

II          Miejska Licealiada w Piłce Ręcznej chłopców

Skład: (Lewusz Konrad, Łyś Dominik, Piasecki Damian, Koniec Bartosz, Malucha Dawid, Pieczykolan Marcin, Kulczyński Mikołaj, Lewak Adrian, Cisak Karol, Kiciński Kamil, Skrzyński Szymon, Ziemiński Miłosz)

III         Miejska Licealiada w Piłce Ręcznej dziewcząt

III        Miejska Licealiada w Koszykówce dziewcząt

Skład: (Otławska Marta, Wojciechowska Natalia, Zaremba Joanna, Otłowska Milena, Grela Martyna, Zubiak Aleksandra, Klajn Karolina, Hawrylak Katarzyna) 

IV         Miejska Licealiada w Koszykówce chłopców

III         Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt  (50m styl klasyczny) (Rozmus Joanna) 

II          Miejska Licealiada w Pływaniu chłopców   (50m styl klasyczny) (Pisarczyk Wiktor)

III         Miejska Licealiada w Pływaniu chłopców   (50m styl dowolny) (Wulkowicz Adrian)  

III         Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym dziewcząt (Loc Zuzanna) 

III         Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym Chłopców (Banach Wiktor)

III         Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym Drużynowym dziewcząt 

II          Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym Drużynowym dziewcząt (Loc Zuzanna, Wyłupek Paulina) 

V          Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym Drużynowym chłopców (Banach Wiktor, Schmidt Tomasz)

III        Miejska Licealiada w Szachach drużyna

Skład:  (Siulkowski Jan, Zabandżała Wojciech, Jarosz Joanna, Węgrzyn Michał, Krupa Mikołaj, Lewkowicz Paweł, Wielosz Dominik)

I       Bieg Niepodległości  (Okoń Patrycja)

I       Zamojski Roller Cup (Kulczyński Mikołaj)

 

II      Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Dyrektora LO "Lider" w Zamościu

Skład: (Rębisz Ilona, Dobrowolska Agata, Wronka Martyna, Sokołowska Luiza, Kukiełka Karolina, Mazur Laura, Hawrylak Katarzyna, Kulesza Kornelia, Mil Ewa)

IV      Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora LO "Lider" w Zamościu

Skład: (Tymosz Piotr, Chmura Hubert, Swatowski Adrian, Opaliński Daniel, Maluga Daniel, Jachorek Michał, Wujec Jakub, Skwaryło Kamil, Mazurek Kamil)

 

Rejonowa Licealiada Liga LA dziewcząt i chłopców:

II   miejsce  Patrycja Okoń             bieg na 400m

II   miejsce  Maluga Daniel             bieg na 400m

III  miejsce  Przysucha Radosław    bieg na 1500m

VII        Rejonowa Licealiada w Tenisie Stołowym Drużynowym dziewcząt (Loc Zuzanna, Wyłupek Paulina)

IV         Rejonowa Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta

Skład: (Hawrylak Katarzyna, Mil Ewa, Strzelec Karolina, Parol Natalia, Radlińska Kinga, Wilczyńska Marcelina, Łabus Maja, Okoń Patrycja, Niedźwiecka Agata, Podolak Zuzanna, Stelmaszczuk Aleksandra, Pałka Joanna, Mielniczuk Roksana, Pasieczna Małgorzata, Krzyżanowska Emilia))

V          Rejonowa Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x1500m) chłopcy

Skład: (Przysucha Radosław, Chmiel Filip, Pasieczny Paweł, Lipiak Konrad, Jachorek Michał, Dębiński Dominik, Strzelecki Piotr, Maluga Daniel, Swatowski Adrian, Ząbek Daniel, Zawada Patryk)

III         Rejonowa Licealiada w Pływaniu dziewcząt  (50m styl klasyczny) (Rozmus Joanna) 

II          Rejonowa Licealiada w Pływaniu chłopców   (50m styl klasyczny) (Pisarczyk Wiktor)

I           Mistrzostwa Powiatu Zamojskiego i Miasta Zamość LZS w warcabach  (Tutka Michał)

 

III         Wojewódzka Licealiada w Badmintona dziewcząt (Firek Natalia, Pałczyńska Wiktoria, Żuk Magdalena) 

V           Wojewódzka Licealiada w Badmintona chłopców  (Adamczuk Szymon, Dębiński Dominik)

XIV        Wojewódzka Licealiada w Pływaniu dziewcząt (50m styl klasyczny) (Rozmus Joanna) 

VII         Wojewódzka Licealiada w Pływaniu chłopców  (50m styl klasyczny) (Pisarczyk Wiktor)

 

ROK 2015/2016

 

I           Miejska Licealiada Liga LA dziewcząt

Skład: (Deryło Aleksandra, Strzelec Karolina, Tomasik Aleksandra, Mil Ewa, Zielonka Sylwia, Bednarz Anna, Mazur Aleksandra, Zielonka Izabela, Kułaj Aleksandra, Kaja Sobczuk, Rozmus Karolina, Śmiech Aleksandra, Hajduk Monika, Kulik Izabela)

III         Miejska Licealiada Liga LA chłopców

Skład: (Nadra Jakub, Gałan Bartłomiej, Szewczuk Wojciech, Tymosz Piotr, Skwaryło Kamil, Dawid Bartłomiej, Przysucha Radosław, Chmiel Filip, Tuz Damian, Mazur Michał, Rój Michał, Kałuża Tomasz, Jurkiewicz Damian)

I           Miejska Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta

Skład: (Tomasik Aleksandra, Deryło Aleksandra, Mil Ewa, Bednarz Anna, Strzelec Karolina, Zielonka Sylwia, Zielonka Izabela, Kowalczuk Karolina, Niedźwiecka Agata, Łabus Maja)

II          Miejska Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) chłopcy

Skład: (Przysucha Radosław, Chmiel Filip, Pasieczny Paweł, Wawrzaszek Kamil, Lipiak Konrad, Mazurek Kamil, Wujec Jakub, Jachorek Michał, Domański Kamil, Lipski Konrad)

III         Miejska Licealiada w Piłce Nożnej dziewczęta

Skład: (Mazur Klaudia, Małek Klaudia, Szykuła Wioletta, Wronka Martyna, Rębisz Ilona, Dobrowolska Anita, Przytuła Natalia, Sokołowska Luiza, Stefańczyk Małgorzata, Prus Wiktoria, Radlińska  Kinga)

III         Miejska Licealiada w Piłce Siatkowej dziewcząt

Skład: (Sarzyńska Monika, Lizut Aleksandra, Wnuk Katarzyna, Lewczuk Sylwia, Martynowska Diana, Misiarz Sylwia, Gałan Monika, Jaworska Klaudia, Momot Martyna, Madejczyk Jagoda, Zielonka Sylwia, Zielonka Izabela, Łyciu Katarzyna)

II          Miejska Licealiada w Piłce Ręcznej chłopców

Skład: (Gałaszkiewicz Piotr, Gałan Bartłomiej, Izdebski Piotr, Panas Michał, Łasocha Karol, Ząbek Maciej, Bąk Rafał, Tront Jakub, Piasecki Damian, Domański Kamil, Dołba Radosław, Lewusz Konrad, Ryń Paweł, Łyś Dominik, Koniec Bartosz)

IV         Miejska Licealiada w Piłce Ręcznej dziewcząt

I           Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt  (50m styl klasyczny) (Rozmus Joanna) 

III         Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt  (50m styl grzbietowy) (Patrycja Cieplicka)

III         Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt  (50m styl dowolny) (Sylwia Molas)

IV         Miejska Licealiada w Pływaniu chłopców  (sztafety 10x25m) 

VI         Miejska Licealiada w Piłce Siatkowej chłopców

II          Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym dziewcząt (Loc Zuzanna) 

III         Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym dziewcząt (Prus Wiktoria) 

III         Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym Chłopców (Banach Wiktor)

V          Miejska Licealiada w Piłce Nożnej chłopców 

II          14 Edycja Zamojskiej Ligi Szachowej 

Skład: (Siulkowski Jan, Węgrzyn Michał, Zabandżała Wojciech)

 

II          Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt z okazji 100-lecia I LO w Zamościu

Skład: (Lizut Aleksandra, Wnuk Katarzyna, Sarzyńska Monika, Lewczuk Sylwia, Martynowska Diana, Misiarz Sylwia, Gałan Kamila, Jaworska Klaudia, Momot Martyna, Madejczyk Jagoda, Pasieczna Małgorzata, Zielonka Sylwia, Zielonka Izabela, Łyciuk Katarzyna)

VI         Turniej Piłki Siatkowej chłopców z okazji 100-lecia I LO w Zamościu

IV         Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt z okazji 100-lecia I LO w Zamościu

I           Turniej Piłki Ręcznej chłopców z okazji 100-lecia I LO w Zamościu

Skład: (Gałaszkiewicz Piotr, Gałan Bartłomiej, Izdebski Piotr, Panas Michał, Ząbek Maciej, Bąk Rafał, Tront Jakub, Piasecki Damian, Domański Kamil, Dołba Radosław, Grabowski Marek, Lewusz Konrad, Ryń Paweł, Łyś Dominik, Koniec Bartosz, Mazurek Kamil)

III         Turniej Piłki Nożnej dziewcząt z okazji 100-lecia I LO w Zamościu

Skład: (Mazur Klaudia, Małek Klaudia, Szykuła Wioletta, Wronka Martyna, Rębisz Ilona, Dobrowolska Anita, Przytuła Natalia, Kukiełka Karolina, Stefańczyk Małgorzata, Prus Wiktoria, Otłowska Milena)

IV         Turniej Piłki Nożnej chłopców z okazji 100-lecia I LO w Zamościu

 

II          Rejonowa Licealiada Liga LA dziewcząt

Skład: (Deryło Aleksandra, Strzelec Karolina, Tomasik Aleksandra, Niedźwiecka Agata, Mil Ewa, Zielonka Sylwia, Bednarz Anna, Kułaj Aleksandra, Kaja Sobczuk, Śmiech Aleksandra, Hajduk Monika, Sołoducha Emilia) 

IV         Rejonowa Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta

Skład: (Tomasik Aleksandra, Deryło Aleksandra, Strzelec Karolina, Mil Ewa, Bednarz Anna, Rozmus Karolina, Zielonka Sylwia, Zielonka Izabela, Kowalczuk Karolina, Niedźwiecka Agata, Łabus Maja)

V          Rejonowa Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) chłopcy

Skład: (Przysucha Radosław, Chmiel Filip, Pasieczny Paweł, Wawrzaszek Kamil, Lipiak Konrad, Mazurek Kamil, Wujec Jakub, Jachorek Michał, Domański Kamil, Leńczuk Dominik, Zając Łukasz, Jurkiewicz Damian)

III         Rejonowa Licealiada w Pływaniu   (50m styl klasyczny) (Rozmus Joanna) 

IV         Rejonowa Licealiada w Tenisie Stołowym dziewcząt (Banach Wiktor) 

Zamojska Spartakiada LA Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej   

Skład: (Tomasik Aleksandra - I miejsce, Gajewska Sylwia - IV miejsce,

Momot Martyna- V miejsce, Zbroniec Joanna - VI miejsce, Teterycz Arkadiusz - I miejsce, Przysucha Radosław - II miejsce, Flor Karol - IV miejsce)

 

VIII       Wojewódzka Licealiada Liga LA dziewcząt

Skład: (Deryło Aleksandra, Ćwik Katarzyna, Strzelec Karolina, Tomasik Aleksandra, Niedźwiecka Agata, Mil Ewa, Rozmus Karolina, Łabus Maja, Bednarz Anna, Kułaj Aleksandra, Sobczuk Kaja, Śmiech Aleksandra, Hajduk Monika, Klain Karolina) 

VII        Wojewódzka Licealiada w Pływaniu dziewcząt (50m styl klasyczny) (Rozmus Joanna) 

 

ROK 2014/2015

 

I           Miejska Licealiada Liga LA dziewcząt

Skład: (Kozłowska Dominika, Ćwik Katarzyna, Tomasik Aleksandra, Niedźwiecka Agata, Deryło Aleksandra, Mielcarek Beata, Miś Dominika, Sobczuk Kaja, Rozmus Karolina, Śmiech Aleksandra, Hajduk Marika, Czop Karolina)

I           Miejska Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta

Skład: (Mielcarek Beata, Przysucha Patrycja, Piróg Aneta, Kozłowska Dominika, Kowalczuk Karolina, Tomasik Aleksandra, Deryło Aleksandra, Zielonka Sylwia, Mazur Aleksandra, Niedźwiecka Agata)

III         Miejska Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) chłopcy

II          Miejska Licealiada w Pływaniu chłopców  (sztafety 10x25m)

I           Miejska Licealiada w Pływaniu chłopców  (50m styl dowolny) (Michał Brzuś)

II          Miejska Licealiada w Piłce Ręcznej chłopców

Skład: (Chwiejczak Bernard , Gałaszkiewicz Piotr, Nalepko Mateusz, Gałan Bartłomiej, Izdebski Piotr, Panas Michał, Grabowski Marek, Łasocha Karol, Ząbek Maciej, Bąk Rafał, Tront Jakub, Piasecki Damian)

III         Miejska Licealiada w Piłce Ręcznej dziewcząt

I           Miejska Licealiada w Biegach (sztafety szwedzkie) dziewczęta

Skład: (Dominika Kozłowska, Klaudia Łapa, Aleksandra Tomasik, Aleksandra Deryło,  Agata Niedźwiecka)

III         Miejska Licealiada w Piłce Siatkowej dziewcząt

IV         Miejska Licealiada w  Piłce Siatkowej chłopców

III         Miejska Licealiada w Koszykówce chłopców

Skład: (Chwiejczak Bernard, Zerebiec Dawid, Soboń Jakub, Smoluch Piotr, Pabianiak Mateusz, Pilipczuk Jakub, Łaszkiewicz Kacper)

II          Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym dziewcząt (Loc Zuzanna)

III         Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym dziewcząt (Prus Wiktoria)

IV         Miejska Licealiada w Piłce Nożnej chłopców

 

I           Rejonowa Licealiada Liga LA dziewcząt

Skład: (Kozłowska Dominika, Łapa Klaudia, Ćwik Katarzyna, Tomasik Aleksandra, Niedźwiecka Agata, Deryło Aleksandra, Mielcarek Beata, Zielonka Sylwia, Miś Dominika, Sobczuk Kaja, Rozmus Karolina, Śmiech Aleksandra, Hajduk Marika, Sołoducha Emilia) 

I           Rejonowa Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta

Skład: (Łapa Klaudia, Mielcarek Beata, Przysucha Patrycja, Kowalczuk Karolina, Tomasik Aleksandra, Deryło Aleksandra, Zielonka Sylwia, Niedźwiecka Agata, Rozus Karolina, Komisarczuk Aneta)

II          Rejonowa Licealiada w Pływaniu chłopców (sztafety 10x25m)

Skład: (Michał Brzuś,Kolaja Jakub, Łabus Maciej, Wierzański Patryk, Piotrowski Jakub, Leńczuk Dominik, Górnik Paweł, Gadecki Beniamin, Soboń Jakub, Popielec Krystian, Czerwieniec Tomasz, Jękot Rafał, Walicki Maciej)

I           Rejonowa Licealiada w Pływaniu chłopców  (50m styl dowolny) (Michał Brzuś)

V          Rejonowa Licealiada w Tenisie Stołowym dziewcząt (Prus Wiktoria, Loc Zuzanna)

III Zamojska Spartakiada LA Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej 

Skład: (Aleksandra Deryło, Aleksandra Tomasik, Niedźwiecka Agata, Damian Przysucha)

 

IV         Wojewódzka Licealiada Liga LA dziewcząt

Skład: (Kozłowska Dominika, Łapa Klaudia, Ćwik Katarzyna, Tomasik Aleksandra, Niedźwiecka Agata, Deryło Aleksandra, Bednarz Anna, Zielonka Sylwia, Śmiech Aleksandra, Sobczuk Kaja, Rozmus Karolina, Hajduk Marika, Kułaj Aleksandra)

VI         Wojewódzka Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta 

Skład: (Mielcarek Beata, Komisarczuk Aneta, Zielonka Sylwia, Kowalczuk Karolina, Niedźwiecka Agata, Mazur Aleksandra, Łapa Klaudia, Przysucha Patrycja, Tomasik Aleksandra, Deryło Aleksandra)

II          Wojewódzka Licealiada w Biegach (sztafety szwedzkie) dziewczęta

Skład: (Dominika Kozłowska, Klaudia Łapa, Aleksandra Tomasik, Aleksandra Deryło,  Agata Niedźwiecka)

VII        Wojewódzka Licealiada w Pływaniu chłopców (sztafety 10x25m)

Skład: (Brzuś Michał, Gadecki Benjamin, Soboń Jakub, Leńczuk Dominik, Wierzański Paweł, Złomaniec Michał, Łaszkiewicz Kacper, Rój Tomasz, Cybulski Andrzej, Pałka Tomasz, Pukaluk Maciej)

I           Wojewódzka Licealiada w Pływaniu chłopców (50m styl dowolny) (Michał Brzuś)

 

ROK 2013/2014

 

I           Miejska Licealiada Liga LA dziewcząt

Skład: (Łapa Klaudia, Kozłowska Dominika, Adamczuk Joanna, Tomasik Aleksandra, Klus Monika, Przysucha Patrycja, Deryło Aleksandra, Mielcarek Beata, Burda Magdalena, Prus Wiktoria, Sobczuk Kaja, Śmiech Aleksandra, Czop Karolina, Hajduk Monika)

I           Miejska Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta

Skład: (Deryło Aleksandra, Kozłowska Dominika, Kowalczuk Karolina, Przysucha Patrycja, Piróg Aneta, Kwapisz Elżbieta, Głuszczak Magda, Tomasik Aleksandra, Bondyra Karolina, Mielcarek Beata)

II          Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

II          Miejska Licealiada w Pływaniu chłopców  (sztafety 10x25m)

II          Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt (50m styl dowolny) (Daria Mogielnicka)

I           Miejska Licealiada w Pływaniu chłopców  (50m styl dowolny) (Michał Brzuś)

I           Miejska Licealiada w Piłce Ręcznej chłopców

I           Miejska Licealiada w Biegach (sztafety szwedzkie) dziewczęta

Skład: (Wszoła Patrycja, Śmiech Aleksandra, Klus Monika, Deryło Aleksandra)

I           Miejska Licealiada w Biegach (sztafety szwedzkie) chłopcy

Skład: (Orzechowski Kamil, Zerebiec Dawid, Zając Mikołaj, Dybała Jakub)

IV         Miejska Licealiada w Piłce Siatkowej dziewcząt

IV         Miejska Licealiada w Piłce Siatkowej chłopców

III         Miejska Licealiada w Koszykówce chłopców

Skład: (Wardach Michał, Zając Mikołaj, Chwiejczak Bernard, Zerebiec Dawid, Soboń Jakub, Łukasik Michał, Smoluch Piotr , Pabianiak Mateusz, Pilipczuk Jakub, Domański Kamil)

 

I           Rejonowa Licealiada Liga LA dziewcząt

II          Rejonowa Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta

II          Rejonowa Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

Skład: (Konarzewska Aleksandra, Janowska Anna, Świst Justyna, Martyniuk Weronika, Pogudz Ewa, Smoter Iza,

Cieplicka Patrycja, Łapa Klaudia, Molas Sylwia, Mogielnicka Daria)

II          Rejonowa Licealiada w Pływaniu chłopców (sztafety 10x25m)

Skład: (Michał Brzuś,Kolaja Jakub, Łabus Maciej, Wierzański Patryk, Piotrowski Jakub, Leńczuk Dominik, Górnik Paweł, Gadecki Beniamin, Soboń Jakub, Popielec Krystian, Czerwieniec Tomasz, Jękot Rafał, Walicki Maciej)

III         Rejonowa Licealiada w Pływaniu dziewcząt (50m styl dowolny) (Daria Mogielnicka)

I           Rejonowa Licealiada w Pływaniu chłopców  (50m styl dowolny) (Michał Brzuś)

I           Rejonowa Licealiada w Piłce Ręcznej chłopców

II Zamojska Spartakiada LA Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej

 

II          Wojewódzka Licealiada Liga LA dziewcząt

Skład: (Kozłowska Dominika, Łapa Klaudia, Tomasik Aleksandra, Lisowska Katarzyna, Deryło Aleksandra, Mielcarek Beata, Burda Magdalena, Rozmus Karolina, Sobczuk Kaja, Śmiech Aleksandra, Hajduk Marika, Oberda Karolina)

VIII       Wojewódzka Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta 

Skład: (Łapa Klaudia, Kozłowska Dominika, Kowalczuk Karolina, Klus Monika, Mielcarek Beata, Piróg Aneta, Wujec Zuzanna, Tomasik Aleksandra, Deryło Aleksandra, Głuszczak Magda, Przysucha Patrycja, Prus Wiktoria)

II          Wojewódzka Licealiada w Piłce Ręcznej chłopców

Skład: (Grabowski Marek, Pałkowski Karol, Chwiejczak Bernard, Gałaszkiewicz Piotr, Gałan Bartłomiej, Izdebski Piotr, Panas Michał, Domański Kamil, Łasocha Karol, Ząbek Maciej, Bąk Rafał, Tront Jakub, Dołba Radosław)

II          Wojewódzka Licealiada w Biegach (sztafety szwedzkie) dziewczęta

Skład: (Lisowska Katarzyna, Łapa Klaudia, Kozłowska Dominika, Deryło Aleksandra)

VIII       Wojewódzka Licealiada w Biegach (sztafety szwedzkie) chłopcy

Skład: (Zając Mikołaj, Zerebiec Dawid, Brzuś Michał, Domański Kamil)

 

ROK 2012/2013

 

I           Miejska Licealiada Liga LA dziewcząt

II          Rejonowa Licealiada Liga LA dziewcząt

Skład: (Wronka Magdalena, Kozłowska Dominika, Ostapińska Monika, Ogorzałek Dominika, Łapa Klaudia, Szmit Joanna, Mielcarek Beata, Borek Anna, Burda Magdalena, Piróg Rozalia, Bielecka Hanna, Buczek Natalia, Czop Karolina, Krukowska Kamila)

VII        Wojewódzka Licealiada Liga LA dziewcząt

III         Miejska Licealiada Liga LA chłopców

Skład: (Dybała Jakub, Zając Mikołaj, Brzuś Michał, Kuczyński Konrad, Wardach Michał, Szymonik Dawid, Chodacki Karol, Orzechowski Kamil, Fusiarz Konrad, Banach Paweł, Wojda Mateusz, Pasek Piotr, Dybała Jakub, Zając Mikołaj, Brzuś Michał, Orzechowski Kamil)

I           Miejska Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta

Skład: (Szmit Joanna, Komisarczuk Aneta, Bondyra Karolina, Szuta Ewelina, Proć Kamila, Krukowska Kamila, Ostapińska Monika, Krosman Aneta, Ścirka Karolina, Mielcarek Beata, Piróg Aneta)  

II          Rejonowa Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta 

II          Miejska Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) chłopcy

Skład: (Garbaty Mateusz, Sierpiński Łukasz, Nalepko Piotr, Lal Kacper, Gorzkowski Piotr, Śliwa Patryk, Danlowski Marcin, Kiecana Mariusz, Gruszka Paweł, Góra Damian)

IV         Rejonowa Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) chłopcy 

I           Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym (Rechul Monika)

II          Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym drużyna (Monika Ostapińska, Bełkot Milena)

II          Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

II          Rejonowa Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

Skład: (Proć Kamila, Głąb Agata, Janowska Anna, Pogudz Ewa, Martyniuk Weronika, Świst Justyna, Mogielnicka Daria, Puławska Aneta, Krukowska Kamila, Kozak Patrycja, Łapa Klaudia) 

II          Miejska Licealiada w Pływaniu chłopców (sztafety 10x25m)

II          Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt (50m styl klasyczny) (Agata Głąb)

I           Miejska Licealiada w Pływaniu chłopców (50m styl grzbietowy) (Michał Brzuś)

III         Miejska Licealiada w Pływaniu chłopców (50m styl grzbietowy) (Wojciech Pryjma)

III         Miejska Licealiada w Pływaniu chłopców (50m styl dowolny) (Maciej Łabus)

III         Rejonowa Licealiada w Pływaniu chłopców (50m styl grzbietowy) (Wojciech Pryjma)

I           Rejonowa Licealiada w Pływaniu chłopców (50m styl grzbietowy) (Michał Brzuś)

II          Rejonowa Licealiada w Pływaniu chłopców (sztafety 10x25m)

Skład: (Brzuś Michał, Szuwara Jakub, Gadecki Benjamin, Górnik Paweł, Lachowicz Marcin, Czerwieniec Tomasz, Bojar Paweł, Soboń Jakub, Łabus Maciej, Pryjma Wojciech)

VI         Wojewódzka Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

I           Wojewódzka Licealiada w Pływaniu chłopców (50m styl grzbietowy) (Michał Brzuś)

I           Bieg z okazji Święta Niepodległości (Szmit Joanna)

III         Miejska Licealiada w Piłce Ręcznej dziewcząt

IV         Miejska Licealiada w Piłce Siatkowej dziewcząt

II          Miejska Licealiada w Piłce Nożnej chłopców

 

ROK 2011/2012

 

I           Miejska Licealiada Liga LA dziewcząt

I           Rejonowa Licealiada Liga LA dziewcząt

II          Wojewódzka Licealiada Liga LA dziewcząt

Skład: (Wronka Magdalena, Pyś Karolina, Pilip Agata, Ostapińska Monika, Krukowska Kamila, Szmit Joanna, Kustra Monika, Krosman Aneta, Borek Anna, Piróg Rozalia, Buczek Natalia, Szopa Marlena, Bielecka Hanna, Ścirka Karolina)

I           Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym (Monika Rechul)

I           Rejonowa Licealiada w Tenisie Stołowym (Monika Rechul)

I           Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

I           Rejonowa Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

Skład: (Pilip Agata, Mazurkiewicz Katarzyna, Skrobucha Paula, Martyniuk Sylwia, Proć Kamila, Krukowska Kamila, Głąb Agata, Martyniuk Weronika, Janowska Anna, Pałka Sandra) 

II          Rejonowa Licealiada w Pływaniu dziewcząt (50m styl klasyczny) (Agata Głąb)

III         Rejonowa Licealiada w Pływaniu dziewcząt (50m styl dowolny) (Paula Skrobucha)

II          Miejska Licealiada w Piłce Ręcznej dziewcząt

Skład: (Strzałka Katarzyna, Startek Katarzyna, Lepianka Paula, Marcola Justyna, Selech Ewa, Strzałkowska Sara, Lalik Kamila, Zaburska Wioletta, Podhajna Beata, Jamroż Paulina, Kurzyńska Ewelina, Gałana Aleksandra, Ostapińska Monika)  

II          Miejska Licealiada w Piłce Siatkowej dziewcząt

Skład: (Czeczko Anna, Lipczewska Aleksandra, Wróbel Angelika, Pasieczna Marzena, Piróg Rozalia, Najman Karolina, Repeć Gabriela, Pogudz Dorota, Chyrchała Dominika)

I           Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym drużyna (Katarzyna Bojar, Paulina Jamroz, Monika Ostapińska)

II          Rejonowa Licealiada w Tenisie Stołowym drużyna (Katarzyna Bojar, Paulina Jamroż, Monika Ostapińska)

V          Wojewódzka Licealiada w Tenisie Stołowym drużyna (Katarzyna Bojar, Paulina Jamroż, Monika Ostapińska)

III         Wojewódzka Licealiada w Biegach (sztafety szwedzkie) dziewczęta (Pilip Agata, Ostapińska Monika, Wronka Magdalena, Szmit Joanna)

I           Zamojska Szkolna Liga Szachowa X Edycja - drużyna II (Furmanek Przemysław, Hoduń Anna, Chrzan Maciej, Umiński Krzysztof)

III         Zamojska Szkolna Liga Szachowa X Edycja - drużyna I (Denys Tomasz, Kuźniarz Maciej, Krosman Aneta, Jękot Aleksandra)

 

ROK 2010/2011

 

I           Miejska Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta

I           Rejonowa Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta 

II          Wojewódzka Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta

Skład: (Chilińska Milena, Szmit Anna, Pyś Karolina, Pilip Agata, Wronka Magdalena, Proć Kamila, Szczęk Aleksandra, Hojda Maja, Krukowska Kamila, Szmit Joanna)

I           Miejska Licealiada Liga LA dziewcząt

I           Rejonowa Licealiada Liga LA dziewcząt

I           Wojewódzka Licealiada Liga LA dziewcząt

Skład: (Wronka Magdalena, Całuch Agnieszka, Pyś Karolina, Szmit Joanna, Chilińska Milena, Szczęk Aleksandra, Pyś Katarzyna, Krukowska Kamila, Łazorczuk Joanna, Bielecka Hanna, Szopa Marlena, Pilip Agata, Szmit Anna) 

I           Mistrzostwa Miejskie w Biegach (sztafety szwedzkie) dziewczęta 

II          Mistrzostwa Rejonu w Biegach (sztafety szwedzkie) dziewczęta 

II          Mistrzostwa Województwa w Biegach (sztafety szwedzkie) dziewczęta (Hojda Maja, Szmit Joanna, Szmit Anna, Pilip Agata)

I           Miejska Licealiada w Sztafecie (4x100m) dziewczęta

I           Rejonowa Licealiada w Sztafecie (4x100m) dziewczęta

I           Wojewódzka Licealiada w Sztafecie (4x100m) dziewczęta (Całuch Agnieszka, Pyś   Karolina, Szczęk Aleksandra, Wronka Magdalena)

I           Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym (Katarzyna Bojar)

I           Rejonowa Licealiada w Tenisie Stołowym (Katarzyna Bojar)

VII        Wojewódzka Licealiada w Tenisie Stołowym (Katarzyna Bojar)

I           Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym drużyna (Katarzyna Bojar, Monika Rechul)

I           Rejonowa Licealiada w Tenisie Stołowym drużyna (Katarzyna Bojar, Monika Rechul)

IV         Wojewódzka Licealiada w Tenisie Stołowym drużyna (Katarzyna Bojar, Monika Rechul)

II          Bieg z okazji Święta Niepodległości (Aneta Krosman)

I           Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

I           Rejonowa Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

Skład: (Skrobucha Paula, Mazurkiewicz Katarzyana, Proć Kamila, Tymczuk Joanna, Głąb Agata, Pilip Agata, Kata Dominika, Krukowska Kamila, Martyniuk Sylwia, Bryk Marta)

VII        Wojewódzka Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

I           Rejonowa Licealiada w Pływaniu dziewcząt (50m styl dowolny) (Skrobucha Paula)

II          Miejska Licealiada w Piłce Ręcznej dziewcząt

Skład: (Jachymek Karolina, Zwolan Marta, Startek Katarzyna, Strzałka Katarzyna, Marcola Jusyna, Lepianka Paula, Zarębska Ewa, Wronka Magdalena, Kołtuniak Kamila, Żukowska Aneta, Podhajna Beata)  

IV         Miejska Licealiada w Piłce Siatkowej dziewcząt

II          Finał Ogólnopolski Vena Sport Łódź (sztafeta 4x100m)  (Agnieszka Całuch, Aleksandra Szczęk, Karolina Pyś, Magdalena Wronka)

I           Zamojska Szkolna Liga Szachowa VIII Edycja - drużyna (Furmanek Przemysław, Hoduń Anna, Chrzan Maciej, Tomasz Denys)

 

ROK 2009/2010

 

I           Miejska Licealiada Liga LA dziewcząt

II          Rejonowa Licealiada Liga LA dziewcząt

V          Wojewódzka Licealiada Liga LA dziewcząt

Skład: (Szczęk Aleksandra, Całuch Agnieszka, Zalewska Justyna, Szmit Anna, Burcon Małgorzata, Garbacz Monika, Chilińska Milena, Suska Monika, Szala Karolina, Sadowska Milena, Pilip Agata, Jachymek Karolina, Łazorczyk Joanna, Krzepiłko Diana, Szopa Marlena)

I           Miejska Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta

Skład: (Nowak Małgorzata, Żuk Żanna, Suska Monika, Bajan Jagoda, Chilińska Milena, Szmit Anna, Szala Karolina, Madyniak Katarzyna, Młynarska Milena, Krupa Justyna, Burcon Małgorzata, Kwiatkowska Magdalena)

II          Rejonowa Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta 

V          Wojewódzka Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta

I           Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym (Agata Złomańczuk)

III         Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym (Katarzyna Bojar)

I           Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym drużyna (Katarzyna Bojar, Agata Złomańczuk)

III         Rejonowa Licealiada w Tenisie Stołowym drużyna (Katarzyna Bojar, Agata Złomańczuk)

I           Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

I           Rejonowa Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

Skład: (Skrobucha Paula, Mazurkiewicz Katarzyna, Pukaruk Agnieszka, Tymczuk Joanna, Pałka Sandra, Kornet Stefania, Pilip Agata, Bryk Marta, Kata Natalia, Martyniuk Sylwia) 

VII        Wojewódzka Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

V          Miejska Licealiada w Piłce Ręcznej dziewcząt

III         Miejska Licealiada w Piłce Siatkowej

Skład: (Krzepiłko Diana, Maziarczyk Klaudia, Czeczko Anna, Łazorczyk Joanna, Zwolan Marta, Lipczewska Aleksandra,  Kukiełka Ewelina, Wróbel Angelika, Gawron Monika, Sieczkowska Edyta, Długosz Agata, Garbacz Monika, Wiater Monika)

I           Miejska Licealiada w Sztafecie (4x100m)

I           Rejonowa Licealiada w Sztafecie (4x100m)

I           Wojewódzka Licealiada w Sztafecie (4x100m) (Całuch Agnieszka, Szczęk Aleksandra, Pyś Karolina, Pilip Agata, Jachymek Karolina)

VII        Finał Ogólnopolski w Sztafecie 4x100m (Agnieszka Całuch, Aleksandra Szczęk, Karolina Pyś, Agata Pilip)

II          Otwarte Mistrzostwa Miasta Zamościa i LZA Powiatu Zamojskiego w Biegach (Milena Chilińska)

III         Otwarte Mistrzostwa Miasta Zamościa i LZA Powiatu Zamojskiego w Biegach (Anna Szmit)

III         Turniej Piłki Nożnej dziewcząt o Puchar Dyrektora Technikum LIDER w Zamościu

ROK 2008/2009

 

I           Miejska Licealiada Liga LA dziewcząt

Skład: (Całuch Agnieszka, Szczęk Aleksandra, Garbacz Monika, Parkot Natalia, Nabożna Aleksandra, Chilińska Milena, Suska Monika, Szmit Anna, Firek Edyta, Sadowska Milena, Kołciuk Katarzyna, Główka Ewa, Marchwiana Monika)

I           Rejonowa Licealiada Liga LA dziewcząt

IX         Wojewódzka Licealiada Liga LA dziewcząt

I           Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym  (Agnieszka Rawiak)

II          Rejonowa Licealiada w Tenisie Stołowym  (Agnieszka Rawiak)

I           Bieg z okazji Święta Niepodległości (Chilińska Milena)

I           W punktacji końcowej szkół ponadgimnazjalnych w Biegach Rekreacyjno – Sportowych z okazji Święta Niepodległości

I           Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

Skład: (Kata Natalia, Gierek Oliwia, Kata Dominika, Witkowska Vanessa, Krzemińska Ewa, Bełz Aleksandra, Pukaluk Agnieszka, Tymczuk Eliza, Piotrowska Eliza, Radlińska Natalia)

I           Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt (50m styl dowalony) (Radlińska Natalia)

II          Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt (50m styl dowalony) (Tymczuk Eliza)

III         Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt (50m styl dowalony) (Witkowska Vanessa)

I           Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt (50m styl klasyczny) (Kata Dominika)

II          Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt (50m styl klasyczny) (Bełz Aleksandra)

II          Rejonowa Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

I           Rejonowa Licealiada w Pływaniu dziewcząt (50m styl dowalony) (Radlińska Natalia)

II          Rejonowa Licealiada w Pływaniu dziewcząt (50m styl dowalony) (Tymczuk Eliza)

III         Rejonowa Licealiada w Pływaniu dziewcząt (50m styl klasyczny) (Kata Dominika)

IX         Wojewódzka Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

III         Wojewódzka Licealiada w Pływaniu dziewcząt (50m styl dowalony) (Radlińska Natalia)

I           Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym drużyna  (A. Rawiak, A. Złomańczuk)

II          Rejonowa Licealiada w Tenisie Stołowym drużyna  (A. Rawiak, A. Złomańczuk)

V          Wojewódzka Licealiada w Tenisie Stołowym drużyna  (A. Rawiak, A. Złomańczuk)

III         Miejska Licealiada w Piłce Ręcznej dziewcząt

Skład: (Jachymek Katarzyna, Jachymek Karolina, Zwolan Marta, Bardzińska Monika, Żyradzka Sandra, Kołtuniak Kamila, Deryło Wioleta, Pacyk Paulina, Kot Aneta, Tybulczuk Gabriela, Żukowska Agata, Szczęk Aleksandra, Szmiga Elżbieta)

II          Miejska Licealiada w Piłce Siatkowej dziewcząt

Skład: (Całuch Agnieszka, Zwolan Marta, Todys Paulina, Szałata Marlena, Furmańczyk Marta, Sieczkowska Edyta, Krzepiłko Diana, Garbacz Monika, Maziarczyk Klaudia, Kukiełka Karolina, Bębenek Agnieszka, Szczęk Aleksandra, Łazorczyk Joanna)

II          Otwarte Mistrzostwa Miasta Zamościa i Powiatu Zamojskiego LZS w Biegach Przełajowych (Chilińska Milena, Szmit Anna, Szala Karolina, Czuk Michał)

I           Międzygminne Zimowe Igrzyska LZS w narciarstwie (slalom narciarski) Łygas Aleksandra

 

ROK 2007/2008

 

I           Miejska Licealiada Liga LA dziewcząt

Skład: (Zalewska Justyna, Firek Edyta, Mazurek Katarzyna, Żuk Żanna, Nabożna Aleksandra, Maziarczyk Kinga, Suska Monika, Bajan Jagoda, Bezpalko Katarzyna, Słomiany Joanna, Suszek Monika, Skraban Agnieszka, Bosiak Dominika, Ostródka Agnieszka)

V          Rejonowa Licealiada Liga LA dziewcząt

Skład: (Zalewska Justyna, Firek Edyta, Krzysztoń Karolina, Żuk Żanna, Nabożna Aleksandra, Maziarczyk Kinga, Suska Monika, Nowak Małgorzata, Tetych Anna, , Słomiany Joanna, Suszek Monika, Skraban Agnieszka, Bosiak Dominika, Ostródka Agnieszka)

II          Miejska Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta

Skład: (Zalewska Justyna, Nowak Małgorzata, Zdybel Nina, Bazpalko Katarzyna, Słomiana Monika, Tetych Anna, Pić Natalia, Wójcik Natalia, Żuk Żanna, Watrak Tamara, Maziarczyk Kinga)

II          Rejonowa Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta

Skład: (Nowak Małgorzata, Suska Monika, Bazpalko Katarzyna, Słomiana Monika, Tetych Anna, Pić Natalia, Bajan Jagoda, Wójcik Natalia, Żuk Żanna, Watrak Tamara, Maziarczyk Kinga, Matej Kamila)

VI         Wojewódzka Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta

Skład: (Nowak Małgorzata, Suska Monika, Bazpalko Katarzyna, Nabożna Aleksandra, Bajan Jagoda, Wójcik Natalia, Żuk Żanna, Watrak Tamara, Maziarczyk Kinga, Matej Kamila)

I           Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym  (Agata Złomańczuk)

II          Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym  (Agnieszka Rawiak)

III         Rejonowa Licealiada w Tenisie Stołowym  (Agnieszka Rawiak)

II          Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

Skład: (Monachowska Magdalena, Furmanek Agata, Piskorska Magdalena, Wybranowska Klaudia, Piotrowska Katarzyna, Witkowska Vanesa, Kata Natalia, Gierek Oliwia, Tymczuk Eliza, Radlińska Natalia)

II          Rejonowa Licealiadaw w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

I           Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym (drużyna) (Agata Złomańczuk, Agnieszka Rawiak)

II          Rejonowa Licealiada w Tenisie Stołowym (drużyna) (Agata Złomańczuk, Agnieszka Rawiak)

V          Wojewódzka Licealiada w Tenisie Stołowym (drużyna) (Agata Złomańczuk, Agnieszka Rawiak)

I           Miejska Licealiada w Piłce Ręcznej dziewcząt

Skład: (Jachymek Katarzyna, Narolska Adrianna, Słomiany Joanna, Osmulska Magdalena, Pacyk Paulina, Rawiak Agnieszka, Żyradzka Sandra, Szuty Katarzyna, Deryło Wioleta, Kot Aneta, Tybulczuk Gabriela, Bondyra Ewa)

I           Rejonowa Licealiada w Piłce Ręcznej dziewcząt

Skład: (Jachymek Katarzyna, Narolska Adrianna, Słomiany Joanna, Osmulska Magdalena, Pacyk Paulina, Rawiak Agnieszka, Żyradzka Sandra, Szuty Katarzyna, Deryło Wioleta, Kot Aneta, Tybulczuk Gabriela, Bondyra Ewa, Fiedorowicz Katarzyna)

IV         Wojewódzka Licealiada w Piłce Ręcznej dziewcząt

Skład: (Jachymek Katarzyna, Narolska Adrianna, Słomiany Joanna, Osmulska Magdalena, Rawiak Agnieszka, Żyradzka Sandra, Szuty Katarzyna, Deryło Wioleta, Kot Aneta, Tybulczuk Gabriela, Bondyra Ewa) trener - Jachymek Aleksandra, Pacyk Paulina

 

ROK 2006/2007

 

I           Miejska Licealiada Liga LA dziewcząt

Skład: Szewera Joanna, Firek Edyta, Skroban Agnieszka, Altmajer Justyna, Kościk Karolina, Jaskuła Agata, Suszek Karolina, Bociorowska Katarzyna, Sobota Olga, Zastąpiło Ewelina, Suszek Monika, Słomiany Joanna, Stanecka Koleta, Główka Ewa, Moskura Joanna) 

II          Rejonowa Licealiada Liga LA dziewcząt

Skład: (Szewera Joanna, Firek Edyta, Skroban Agnieszka, Altmajer Justyna, Kościk Karolina, Bojar Wioletta, Pawliszak Karolina, Deryło Wioletta, Suszek Monika, Zastąpiło Ewelina, Kycko Marlena) 

VIII       Wojewódzka Licealiada Liga LA dziewczęta

Skład: (Szewera Joanna, Firek Edyta, Skroban Agnieszka, Altmajer Justyna, Parkot Anita, Bojar Wioletta, Pawliszak Karolina, Deryło Wioletta, Suszek Monika, Suszek Karolina, Zastąpiło Ewelina, Kycko Marlena, Bezpałko Katarzyna) 

I           Miejska Licealiada w tenisie stołowym  (Lucyna Chruściel)

II          Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym  (Agnieszka Rawiak)

VI         Rejonowa Licealiada w Tenisie Stołowym  (Agnieszka Rawiak)

I           Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

Skład: (Piskorska Magdalena, Piotrowska Katarzyna, Monachowska Magda, Warzyszak Joanna, Gałaszkiewicz Aleksandra, Kata Natalia, Drozen Marta, Nowakowska Joanna, Tymczuk Maryla, Radlińska Natalia) 

I           Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt (50m styl dowalony) (Radlińska Natalia)

III         Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt (50m styl dowalony) (Tymczuk Maryla)

II          Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt (50m styl grzbietowy) (Monachowska Magdalena)

III         Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt (50m styl klasyczny) (Kata Natalia)

I           Rejonowa Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m) 

Skład: (Piskorska Magdalena, Piotrowska Katarzyna, Monachowska Magda, Warzyszak Joanna, Tymczuk Eliza, Kata Natalia, Drozen Marta, Nowakowska Joanna, Tymczuk Maryla, Radlińska Natalia) 

I           Rejonowa Licealiada w Pływaniu dziewcząt (50m styl dowalony) (Radlińska Natalia)

III         Rejonowa Licealiada w Pływaniu dziewcząt (50m styl grzbietowy) (Monachowska Magdalena)

VIII       Wojewódzka Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

Skład: (Piskorska Magdalena, Banaszkiewicz Aleksandra, Piotrowska Katarzyna, Warzyszak Joanna, Tymczuk Eliza, Kata Natalia, Drozen Marta, Gałaszkiewicz Aleksandra, Tymczuk Maryla, Radlińska Natalia) 

VIII       Wojewódzka Licealiada w Pływaniu dziewcząt (50m styl dowalony) (Radlińska Natalia)

V          Miejska Licealiada w Piłce Siatkowej dziewcząt

Skład: (Łyś Karolina, Sielezin Dorota, Radzielicz Marta, Pejda Ewelina, Ryszczuk Żaneta, Wnuk Katarzyna, Zastąpiło Ewelina, Burakowska Paulina, Duma Agnieszka, Kukiełka Sylwia, Kotowska Joanna) 

III         Miejska Licealiada w Piłce Ręcznej dziewcząt

Skład: (Słomiany Joanna, Maciąg Magdalena, Jachymek Aleksandra, Narolska Adrianna, Pacyk Paulina, Rawiak Agnieszka, Celej Alicja, Jachymek Katarzyna, Osmulska Magdalena, Żyradzka Sandra)

 

ROK 2005/2006 

 

I           Miejska Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m)

Skład: (Szewera Joanna, Porzuc Justyna, Marcola Marzena, Dobromirska Agnieszka, Smyk Małgorzata, Domina Katzarzyna, Sobota Olga, Altmajer Justyna, Zastąpiło Ewelina, Chruściel Lucyna) 

III         Rejonowa Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m)

Skład: (Szewera Joanna, Porzuc Justyna, Marcola Marzena, Hałas Aleksandra, Zastąpiło Ewelina, Karpiuk Wioletta, Dobromirska Agnieszka, Bociorowska Katarzyna, , Altmajer Justyna, Chruściel Lucyna) 

I           Miejska Licealiada Liga LA dziewcząt

II          Rejonowa Licealiada Liga LA dziewcząt 

V          Wojewódzka Licealiada Liga LA dziewcząt

Skład: (Porzuc Justyna, Irtugan Agata, Szewera Joanna, Altmajer Justyna, Zastąpiło Ewelina, Chruściel Lucyna, Hałas Aleksandra, Marcola Marzena, Skroban Agnieszka, Suszek Monika, Herda Karolina, Lazorczyk Ewelina, Gnyp Aleksandra, Bociak Dominika)

I           Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

Skład: (Piskorska Magdalena, Bajak Martyna, Porzuc Justyna, Plisikiewicz Ewa, Banaszkiewicz Aleksandra, Waryszak Joanna, Gałaszkiewicz Aleksandra, Nowakowska Joanna, Drozen Marta, Tymczuk Maryla) 

II          Rejonowa Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

Skład: (Piskorska Magdalena, Kowal Katarzyna, Porzuc Justyna, Plisikiewicz Ewa, Banaszkiewicz Aleksandra, Waryszak Joanna, Gałaszkiewicz Aleksandra, Nowakowska Joanna, Drozen Marta, Tymczuk Maryla) 

XII        Wojewódzka Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

Skład: (Piskorska Magdalena, Kowal Katarzyna, Porzuc Justyna, Plisikiewicz Ewa, Banaszkiewicz Aleksandra, Waryszak Joanna, Gałaszkiewicz Aleksandra, Nowakowska Joanna, Drozen Marta, Tymczuk Maryla) 

II          Miejska Licealiada w Tenisie Stołowym  (Chruściel Lucyna)

Udział Rejonowa Liga w tenisie stołowym

III         Miejska Licealiada w Piłce Ręcznej dziewcząt

Skład: (Słomiany Joanna, Maciąg Magdalena, Jachymek Aleksandra, Chyżyńska Ewelina, Janczak Anna, Olewska Karolina, Narolska Adrianna, Saczuk Magdalena, Celej Alicja, Wróbel Justyna)

II          Miejska Licealiada w Piłce Koszykowej dziewcząt

Skład: (Kowal Karzarzyna, Wojnarowska Agnieszka, Ciuraszkiewicz Aleksandra, Plisikiewicz Ewa, Porzuc Justyna, Kowalska Barbara, Mazur Joanna, Stanecka Koleta, Adamczyk Agnieszka)

II          Rejonowa Licealiada w Piłce Koszykowej dziewcząt

V          Miejska Licealiada w Piłce Siatkowej dziewcząt

 

ROK 2004/2005 

 

I           Miejska Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta

Skład: (Smyk Małgorzata, Porzuc Justyna, Marcola Marzena, Dobromirska Agnieszka, Jaskuła Agata, Altmajer Justyna, Szewera Joanna, Zastąpiło Ewelina, Chruściel Lucyna)

III         Rejonowa Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m) dziewczęta

Skład: (Smyk Małgorzata, Niedźwiedź Emilia, Porzuc Justyna, Marcola Marzena, Hałasa Dorota, Dobromirska Agnieszka, Altmajer Justyna, Szewera Joanna, Zastąpiło Ewelina, Chruściel Lucyna)

II          Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

Skład: (Porzuc Justyna, Bajak Martyna, Gałaszkiewicz Aleksandra, Mojsyn Sylwia, Nowakowska Joanna, Banaszkiewicz Aleksandra, Rysak Diana, Drozen Marta, Paskurnina Luba, Tymczuk Maryla)

II          Rejonowa Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

Skład: (Porzuc Justyna, Bojak Martyna, Gałaszkiewicz Aleksandra, Mojsyn Sylwia, Nowakowska Joanna, Banaszkiewicz Aleksandra, Łyś Sarah, Drozen Marta, Paskurnina Luba, Tymczuk Maryla)

X          Wojewódzka Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

Skład: (Porzuc Justyna, Bojak Martyna, Gałaszkiewicz Aleksandra, Mojsyn Sylwia, Nowakowska Joanna, Banaszkiewicz Aleksandra, Łyś Sarah, Drozen Marta, Paskurnina Luba, Tymczuk Maryla)

II          Miejska Licealiada w Piłce Koszykowej dziewcząt

Skład: (Porzuc Justyna, Kowal Katarzyna, Prusińska Joanna, Ciuraszkiewicz Aleksandra, Plisikiewicz Ewa, Wojnarowska Agnieszka, Kowalska Brabara, Wachowicz Anna)

II          Rejonowa Liga w Piłce Koszykowej

Skład: (Porzuc Justyna, Kowal Katarzyna, Prusińska Joanna, Ciuraszkiewicz Aleksandra, Plisikiewicz Ewa, Wojnarowska Agnieszka, Kowalska Brabara, Stanecka Wioleta)

I           Miejska Licealiada Liga LA dziewcząt

II          Rejonowa Licealiada Liga LA dziewcząt 

Skład: (Irtugan Agata, Szewera Joanna, Niedźwiedź Emilia, Baran Ewa, Porzuc Justyna, Marcola Marzena, Altmajer Justyna, Herda Karolina, Łazorczyk Ewelina, Chrusciel Lucyna)

VIII       Wojewódzka Liga Lekkoatletyczna dziewcząt

Skład: (Porzuc Justyna, Pilip Agata, Łazorczyk Ewelina, Gnyp Aleksanrda, Marcola Marzena)

II          Miejska Licealiada w Piłce Siatkowej dziewcząt

Skład: (Jarosławska Joanna, Harasim Kamila, Solarska Klaudia, Plisikiewicz Ewa, Pakuła Anna, Wiszniewska Sylwia, Żygawska Katarzyna, Pieprzowska Magdalena, Porzuc Justyna)

 

ROK 2003/2004 

 

I           Miejska Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m)

Skład: (Kolasińska Iwona, Porzuc Justyna, Zych Iwona, Pradyszczuk Lidia, Frąckiewicz Maria, Kwika Justyna, Garbuz Anna, Hałasa Dorota, Paskurnina Luba, Krasowska Marta, Marcola Marzena, Mróz Beata)

II          Rejonowa Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m)

Skład: (Kolasińska Iwona, Porzuc Justyna, Zych Iwona, Pradyszczuk Lidia, Frąckiewicz Maria, Kwika Justyna, Garbuz Anna, Hałasa Dorota, Krasowska Marta, Mróz Beata)

VI         Wojewódzka Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m)

Skład:  (Kolasińska Iwona, Porzuc Justyna, Zych Iwona, Pradyszczuk Lidia, Frąckiewicz Maria, Kwika Justyna, Garbuz Anna, Hałasa Dorota, Krasowska Marta, Paskurnina Luba, Marcola Marzena)

II          Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

Skład: (Porzuc Justyna, Łukowska Maria, Iwaniak Daniela, Dołba Anna, Mojsyn Sylwia, Emeryk Beata, Fac Joanna, Zwiernik Dagmara, Paskurnina Luba, Kościelniak Małgorzata)

III         Rejonowa Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

Skład: (Porzuc Justyna, Garbuz Anna, Iwaniak Daniela, Mojsyn Sylwia, Raczkowska Karolina, Fac Joanna, Zwiernik Dagmara, Grześko Monika, Paskurnina Luba, Kościelniak Małgorzata)

II          Miejska Licealiada w Piłce Koszykowej dziewcząt

Skład: (Prusińska Joanna, Porzuc Justyna, Kowal Katarzyna, Wojnarowska Agnieszka, Ciuraszkiewicz Aleksandra, Kulik Justyna, Pieczykolan Agnieszka, Wachowicz Anna, Kowalska Barbara) 

II          Rejonowa Licealiada w Piłce Koszykowej dziewcząt

Skład: (Prusińska Joanna, Porzuc Justyna, Kowal Katarzyna, Wojnarowska Agnieszka, Ciuraszkiewicz Aleksandra, Kulik Justyna, Pieczykolan Agnieszka, Wachowicz Anna, Kowalska Barbara, Legieć Edyta)

III         Miejska Licealiada w Piłce Siatkowej dziewcząt

Skład: (Solarska Oliwia, Jarosławska Joanna, Harasim Kamila, Solarska Klaudia, Proczka Maria, Garbuz Anna, Porzuc Justyna)

I           Miejska Licealiada Liga LA dziewcząt

Skład: Porzuc Justyna, Irtugan Agata, Garbuz Anna, Frąckiewicz Maria, Hałasa Dorota, Kiszka Agnieszka, Kwika Justyna, Zych Iwona, Marcola Marzena, Krasowska Marta, Diadia Weronika, Mróz Beata, Harasim Kamila, Gnyp Aleksandra, Majewska Karolina)

II          Rejonowa Licealiada Liga LA dziewcząt

Skład: (Porzuc Justyna, Irtugan Agata, Prusińska Joanna, Frąckiewicz Maria, Hałasa Dorota, Kiszka Agnieszka, Kwik Justyna, Smyk Małgorzata, Paskurnina Luba, Krasowska Marta, Diadia Weronika, Mróz Beata, Harasim Kamila, Gnyp Aleksandra)

IX         Wojewódzka Liga Lekkoatletyczna dziewcząt

Skład: (Porzuc Justyna, Irtugan Agata, Hałasa Dorota, Kiszka Agnieszka, Marcola Marzena, Mróz Beata, Prusińska Joanna, Diadia Weronika, Harasim Kamila, Gnyp Aleksandra)

 

ROK 2002/2003 

 

I           Miejska Licealiada Liga LA dziewcząt

III         Rejonowa Licealiada Liga LA dziewcząt

Skład: (Garbuz Anna, Łoś Anna, Stopa Magda, Kolasińska Iwona, Mojsyn Sylwia, Frąckiewicz Maria, Paskurnina Luba, Krasowska Marta, Solarska Sylwia, Jarosławska Joanna, Harasim Kamila, Ujma Aleksandra, Czochrowska Agnieszka)

I           Miejska Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m)

Skład: (Bojan Edyta, Droździel Marzena, Frąckiewicz Maria, Garbuz Anna, Jarmuł Edyta, Kolasińska Iwona, Krasnowska Marta, Paskurnina Luba, Ujma Aleksandra)

II          Rejonowa Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafety 10x800m)

VI         Wojewódzka Licealiada w Biegach Przełajowych (sztafet 10x800m) 

Skład: (Bojan Edyta, Droździel Marzena, Frąckiewicz Maria, Garbuz Anna, Jarmuł Edyta, Kolasińska Iwona, Krasnowska Marta, Paskurnina Luba, Ujma Aleksandra, Chmiel Marlena, Dołba Anna, Hojsyn Sylwia, Pradzyszczu Lidia)

II          Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

Skład: (Paskurnina Luba, Stopa Magda, Łukowska Maria, Przyczyna Anna, Pasiaczna Magda, Mołdoch Justyna, Zwiernik Dagmara, Brzezińska Marta, Krasowska Marta, Iwaniak Daniela, Grześko Monika, Raczkowska Karolina)

III         Rejonowa Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

Skład: (Iwaniak Daniela, Stopa Magda, Grześko Monika, Zwiernik Dagmara, Mołdoch Justyna, Paskurnina Luba, Pasiaczna Magda, Mojsyn Sylwia, Jarosławska Joanna, Kozłowska Joanna, Dołda Anna)

I           Rejonowa Licealiada w Pływaniu dziewcząt (50m styl dowolny) (Paskurnina Luba)

VIII       Wojewódzka Licealiada w Pływaniu dziewcząt (50m styl dowolny) (Paskurnina Luba)

II          Rejonowa Licealiada w Piłce Ręcznej dziewcząt

Skład: (Bosiak Iwona, Frąckiewicz Maria, Jarmuł Edyta, Kolasińska Iwona, Kowalik Aneta, Kramarczuk Małgorzata, Łukowska Maria, Ogrzyńska Justyna, Ostrowska Dominika, Pilipczuk Paulina, Ostrowska Maria, Podolak Aleksandra)

III         Miejska Licealiada w Piłce Siatkowej dziewcząt 

Skład: (Garbuz Anna, Godzisz Justyna, Harasim Kamila, Huk Agnieszka, Kramarczuk Małgorzata, Jarosławska Joanna, Łyś Urszula, Michońska Monika, Proczka Maria, Solarska Klaudia, Solarska Oliwia, Witkowska Marta)

III         Turniej Piłki Koszykowej Dni Otwarte WSZiA w Zamościu 

Skład: (Legieć Edyta, Prusińska Joanna, Zwiernik Dagmara, Pradyszczuk Lidia, Pankowska Ewa)

III         Turniej Piłki Siatkowej Dni Otwarte WSZiA w Zamościu 

Skład: (Solarska Oliwia, Jarosławska Joanna, Solarska Klaudia, Garbuz Anna, Proczka Maria)

V          Mistrzostwa LZS Powiatu Zamojskiego w Biegach Przełajowych (Paskurnina Luba, Krasowska Marta)

 

ROK 2001/2002 

 

I           Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt

Skład: (Jałoszyńska Katarzyna, Karpińska Agnieszka, Mazurek Agata, Frąckiewicz Maria, Zych Iwona, Pradyszczuk Lidia, Zdybel Edyta, Garbuz Anna, Droździel Marzena, Krasowska Marta, Ścibak Agnieszka, Zew Monika) 

I           Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt

Skład: (Krasowska Marta, Kolasińska Iwona, Duma Ewa, Kość Emilia, Frąckiewicz Maria, Karpińska Agnieszka, Droździel Marzena, Pradyszczuk Lidia, Zych Iwona, Garbu Anna)

VII        Wojewódzka Liga Sztafetowych Biegów Przełajowych dziewcząt

Skład: (Kolasińska Iwona, Karpińska Agnieszka, Kość Emilia, Głowacka Gabriela, Michońska Monika, Zych Iwona, Duma Ewa, Frąckiewicz Maria, Droździel Marzena, Krasowska Marta)

I           Miejska Licealiada Liga LA dziewcząt

II          Rejonowa Licealiada Liga LA dziewcząt

VIII       Wojewódzka Licealiada Liga LA dziewcząt

III         Miejska Licealiada w Pływaniu dziewcząt (sztafety 10x25m)

III         Miejska Licealiada w Piłce Koszykowej dziewcząt

 

ROK 2000/2001 

 

II          Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt

Skład: (Węgrzyn Agnieszka, Kolasińska Iwona, Spychalska Wioletta, Krasowska Marta, Frąckiewicz Maria, Kość Emilia, Bednarska Anna, Zych Iwona, Chmiel Marlena, Kniaź Marta)

II          Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt

Skład: (Węgrzyn Agnieszka, Kolasińska Iwona, Spychalska Wioletta, Krasowska Marta, Frąckiewicz Maria, Kość Emilia, Bednarska Anna, Zych Iwona, Chmiel Marlena, Duma Ewa, rez. Radawiec Justyna, Maksymiec Kamila, Kniaź Marta, Pilipczuk Katarzyna, Garbuz Anna, Kowalska Anna)

V          Wojewódzka Liceliada Sztafetowych Biegów Przełajowych dziewcząt

Skład: (Kolasińska Iwona, Duma Ewa, Kość Emilia, Frąckiewicz Maria, Jałoszyńska Katarzyna, Chmiel Marlena, Garbuz Anna, Zych Iwona, Węgrzyna Agnieszka, Krasowska Marta) 

III         Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców

I           Otwarte Mistrzostwa Powiatu Zamojskiego w Lekkiej atletyce

II          Miejska Licealiada Liga LA dziewcząt

Skład: (Łoś Anna, Całka Aneta, Krasowska Marta, Kość Emilia, Kolasińska Iwona, Frąckiewicz Maria, Borek Justyna, Solarska Oliwia, Kramarczyk Małgorzata, Makuch Magdalena) 

III         Rejonowa Liga Lekkoatletyczna 

Skład: (Łoś Anna, Kość Emilia, Krasowska Marta, Duma Ewa, Kolasińska Iwona, Frąckiewicz Maria, Borek Justyna, Solarska Oliwia, Kramarczyk Małgorzata, Chlebowska Katarzyna)

IV         Miejska Liga w Piłce Koszykowej dziewcząt

 

ROK 1999/2000 

 

II          Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt

II          Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt

Skład: (Spychalska Wioletta, Węgrzyn Agnieszka, Rusin Małgorzata, Przykaza Ewa, Szlaga Grażyna, Kniaź Marta, Burdzy Anna, Radawiec Justyna, Dziuba Iwona, Topolska Marta) 

I           Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców

I           Miejska Liga Lekkoatletyczna dziewcząt

V          Rejonowa Liga Lekkoatletyczna dziewcząt

V          Rejonowa Liga Lekkoatletyczna dziewcząt

V          Powiatowe Igrzyska w Piłce Ręcznej dziewcząt

V          Powiatowe Igrzyska w Piłce Koszykowej dziewcząt

IV         Miejskie Igrzyska w Piłce Siatkowej dziewcząt

 

ROK 1998/1999 

 

II          Rejonowe Igrzyska w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt

Skład: (Jurczak Anna, Ożóg Joanna, Spychalska Wioletta, Sierkowska Monika, Krupa Monika, Przykaza Ewa, Szlaga Grażyna, Kwaśniuk Agnieszka, Ciurysek Joanna, Bęcal Anna) 

IV         Rejonowe Igrzyska w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców

III         Wojewódzkie Mistrzostwa Sztafetowych Biegów Przełajowych dziewcząt

Skład: (Jurczak Anna, Ożóg Joanna, Kudyba Magdalena, Dziuba Iwona, Węgrzyn Agnieszka, Ciurysek Joanna, Samulak Marta, Spychalska Wioletta, Sierkowska Monika, Krupa Anita)

I           Powiatowa Liga Lekkoatletyczna dziewcząt

Skład: (Szlaga Grażyna, Sierkowska Monika, Spychalska Wioletta, Cisło Roksana, Jurczak Anna, Ciurysek Joanna, Chadaj Jolanta, Topolska Marta, Makuch Magdalena, Zwolan Monika)

II          Miejskie Igrzyska w Piłce Ręcznej dziewcząt 

Skład: (Romaszko Anna, Fornal Katarzyna, Pęk Agnieszka, Łojko Aleksandra, Skowronek Anna, Łasocha Dominika, Wiatrzyk Agnieszka, Romaszko Agnieszka, Cisło Roksana)

III         Miejskie Igrzyska w Piłce Siatkowej dziewcząt 

Skład: (Łojek Małgorzata, Wodzińska Ewa, Gałan Jolanta, Majdak Ewelina, Spychalska Wioletta, Orłowska Agnieszka, Kramarczuk Agnieszka, Rusinek Agnieszka, Prus Sylwia, Repeć Barbara, Loreus Małgorzata, Żołopa Joanna) 

III         Miejskie Igrzyska w Piłce Koszykowej dziewcząt

Skład: (Makuch Magdalena, Stankiewicz Joanna, Kowalczuk Klaudia, Chwil Beata, Ćwik Aleksandra, Harasim Monika, Surmacz Jolanta, Żenkin Joanna, Ściborek Aleksandra, Szczuka Agnieszka)

II          Wojewódzkie Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt (nowo powstałe województwa)

Skład: (Jurczak Anna, Rusin Małgorzata, Szlaga Grażyna, Węgrzyn Agnieszka, Przykaza Ewa, Bełkot Magdalena, Ożóg Joanna, Sierkowska Monika, Spychalska Wioletta, Ciurysek Joanna, Łokaj Monika, Bednarska Anna, Bęcal Anna, Kwaśniuk Agnieszka)

 

ROK 1997/1998 

 

I           Rejonowe Igrzyska w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt

Skład: (Machałek Iwona, Jurczak Anna, Przykaza Ewa, Szewczuk Monika, Ożóg Joanna, Kudyba Magda, Węgrzyn Agnieszka, Spychalska Wioletta, Sierkowska Monika, Krupa Anita) 

III         Wojewódzkie Igrzyska w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt

Skład: (Machałek Iwona, Jurczak Anna, Kudyba Magda, Spychalska Wioletta, Krupa Anita, Kniaź Marta, Przykaza Ewa, Szewczuk Monika, Strzelecka Dagmara, Sierkowska Monika)

III         Rejonowe Igrzyska w Piłce Ręcznej dziewcząt 

III         Rejonowe Igrzyska w Piłce Ręcznej chłopców

I           Rejonowe Igrzyska w Szachach dziewcząt  

IV         Wojewódzkie Igrzyska w Szachach dziewcząt  

Skład: (Dziuba Magda, Jasiocha Ewa, Marczyk Małgorzata, Bartoszczyk Magdalena)

II          Rejonowe Igrzyska w Piłce Koszykowej dziewcząt 

III         Rejonowe Igrzyska w Piłce Koszykowej chłopców

V          Rejonowe Igrzyska w Piłce Siatkowej dziewcząt 

I           Rejonowe Igrzyska w Piłce Siatkowej chłopców

I           Miejska Liga Lekkoatletyczna dziewcząt

Skład: (Machałek Iwona, Kwaśniuk Agnieszka, Romaszko Agnieszka, Krupa Anita, Spychalska Wioletta, Sierkowska Monika, Jurczak Anna, Ożóg Joanna, Smolarczyk Justyna, Rodzik Anna, Chadaj Joanna, Zwolan Monika, Dziuba Magda, Legieć Agata)

I           Rejonowa Liga Lekkoatletyczna dziewcząt

IV         Wojewódzka Liga Lekkoatletyczna dziewcząt

Skład: (Szlaga Grażyna, Kwaśniuk Agnieszka, Krupa Monika, Ożóg Joanna, Sierkowska Monika, Jurczak Anna, Smolarczyk Justyna, Chadaj Jolanta, Zwolan Monika, Legieć Agata)

I           Miejska Liga Lekkoatletyczna chłopców

 

ROK 1996/1997

 

I           Miejska Liga Lekkoatletyczna dziewcząt

I           Miejska Liga Lekkoatletyczna chłopców

I           Rejonowe Igrzyska w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt

V          Wojewódzki Finał Ligi Lekkoatletycznej dziewcząt

I           Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt

II          Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców

II          Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt

VII        Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców

II          Rejonowe Igrzyska w Piłce Siatkowej dziewcząt

II          Rejonowe Igrzyska w Piłce Siatkowej chłopców

II          Rejonowe Igrzyska w Piłce Ręcznej dziewcząt

IV         Rejonowe Igrzyska w Piłce Ręcznej chłopców

III         Rejonowe Igrzyska w Piłce Koszykowej dziewcząt 

I           Rejonowe Igrzyska w Piłce Koszykowej chłopców

III         Wojewódzkie Igrzyska w Piłce Koszykowej chłopców

 

ROK 1995/1996 

 

IV         Wojewódzkie współzawodnictwo Szkolnych Klubów Sportowych

I           Wojewódzki Konkurs "Sport dla każdego" (dziewczęta i chłopcy)

II          Liga Rekreacyjna - turniej telewizyjny (dziewczęta i chłopcy)

II          Miejsko-Rejonowe Igrzyska w Piłce Siatkowej chłopców

II          Wojewódzkie Igrzyska w Piłce Siatkowej dziewcząt

Skład: (Grela Renata, Gumiela Iwona, Trochimczuk Magdalena, Osoba Jolanta, Sękowska Izabela, Starszuk Magdalena, Stasiak Karolina, Żołopa Katarzyna, Miaskowska Dorota, Kaziszyn Joanna) 

I           Miejsko-Rejonowe Igrzyska w Piłce Koszykowej chłopców

Skład: (Kozłowski Piotr, Rodzik Tomasz, Kowalski Tomasz, Kliszcz Adrian, Budzuński Marcin, Laskowski Wojciech, Ciastoch Konrad, Wal Michał, Osuch Paweł, Madyniak Krzysztof) 

II          Miejsko-Rejonowe Igrzyska w Piłce Koszykowej dziewcząt

Skład: (Styrnik Justyna, Jednacz Iwona, Szewczuk Monika, Sękowska Izabela, Nizioł Katarzyna, Łuka Maja, Peresada Justyna) 

I           Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców

I           Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt

II          Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt

II          Wojewódzkie Igrzyska w Piłce Ręcznej dziewcząt

Skład: (Gąska Agnieszka, Woszczyk Barbara, Laskowska Barbara, Gumiela Iwona, Mielnik Agnieszka, Kukiełka Iwona, Danielak Aneta, Knap J.) 

II          Wojewódzkie Igrzyska w Piłce Ręcznej chłopców

IV         Miejskie Igrzyska w Piłce Nożnej chłopców

V          Wojewódzki Finał Ligi Lekkoatletycznej dziewcząt

 

ROK 1994/1995 

 

I           Wojewódzki Konkurs "Sport dla każdego" (dziewczęta i chłopcy)

I           Wojewódzkie współzawodnictwo Szkolnych Klubów Sportowych dziewcząt

III         Wojewódzkie współzawodnictwo Szkolnych Klubów Sportowych chłopców

I           Miejsko-Rejonowe Igrzyska w Piłce Siatkowej chłopców

VI         Wojewódzkie Igrzyska w Piłce Siatkowej chłopców

I           Wojewódzkie Igrzyska w Piłce Siatkowej dziewcząt

Skład: (Mazurek Ewa, Pisarczyk Beata, Jednacz Iwona, Styrnik Justyna, Rekiel Marta, Gąska Agnieszka, Ćwierz Agnieszka, Szewczuk Monika, Peresada Justyna, Łuka Maja, Opieka Sylwia) 

I           Miejsko-Rejonowe Igrzyska w Piłce Ręcznej dziewcząt

I           Wojewódzkie Igrzyska w Piłce Ręcznej dziewcząt

I           Wojewódzkie Igrzyska w Piłce Ręcznej chłopców

II          Miejsko-Rejonowe Igrzyska w Piłce Koszykowej chłopców

II          Rejonowe Igrzyska w Piłce Koszykowej dziewcząt

Skład: (Mazurek Ewa, Pisarczyk Beata, Jednacz Iwona, Styrnik Justyna, Rekiel Marta, Gąska Agnieszka, Ćwierz Agnieszka, Szewczuk Monika, Peresada Justyna, Łuka Maja, Popiela Sylwia)

I           Miejsko-Rejonowe Igrzyska w Lekkiej Atletyce chłopców

VII        Wojewódzkie Igrzyska w Lekkiej Atletyce chłopców

V          Wojewódzkie Igrzyska w Lekkiej Atletyce dziewcząt

II          Miejsko-Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców

II          Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt

 

ROK 1993/1994 

 

I           Wojewódzki Konkurs "Sport dla każdego" (dziewczęta i chłopcy)

I           Wojewódzkie współzawodnictwo Szkolnych Klubów Sportowych dziewcząt

II          Wojewódzkie współzawodnictwo Szkolnych Klubów Sportowych chłopców

II          Miejsko-Rejonowe Igrzyska w Piłce Ręcznej chłopców

II          Wojewódzkie Igrzyska w Piłce Ręcznej dziewcząt 

II          Miejsko-Rejonowe Igrzyska w Piłce Koszykowej chłopców

II          Wojewódzkie Igrzyska w Piłce Koszykowej dziewcząt

III         Wojewódzkie Igrzyska w Piłce Koszykowej chłopców

I           Miejsko-Rejonowe Igrzyska w Piłce Siatkowej chłopców

I           Wojewódzkie Igrzyska w Piłce Siatkowej dziewcząt

I           Wojewódzkie Igrzyska w Piłce Siatkowej chłopców

I           Miejsko-Rejonowe Igrzyska w Lekkiej Atletyce chłopców

II          Wojewódzka Liga Lekkoatletyczna dziewcząt

II          Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt

 

ROK 1992/1993 

 

I           Wojewódzki konkurs "Sport dla każdego" (dziewczęta i chłopcy)

I           Wojewódzkie współzawodnictwo Szkolnych Klubów Sportowych (dziewczęta)

II          Wojewódzkie współzawodnictwo Szkolnych Klubów Sportowych (chłopcy)

I           Miejsko-Rejonowe Igrzyska w Piłce Siatkowej chłopców

II          Wojewódzkie Igrzyska w Piłce Siatkowej dziewcząt

IV         Wojewódzkie Igrzyska w Piłce Siatkowej chłopców

II          Miejsko-Rejonowe Igrzyska w Piłce Ręcznej chłopców

III         Wojewódzkie Igrzyska w Piłce Ręcznej dziewcząt

IV         Miejsko-Rejonowe Igrzyska w Piłce Ręcznej chłopców

II          Rejonowe Igrzyska w Piłce Koszykowej dziewcząt

I           Miejsko-Rejonowe Igrzyska w Lekkiej atletyce dziewcząt

I           Wojewódzki Finał Ligii Lekkoatletycznej dziewcząt

I           Wojewódzkie Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce dziewcząt

I           Wojewódzka Spartakiada Młodzieży w Lekkiej Atletyce w juniorkach

II          Wojewódzka Spartakiada Młodzieży w Lekkiej Atletyce w juniorkach młodszych

II          Wojewódzka Spartakiada Młodzieży w Lekkiej Atletyce w juniorach młodszych

I           Otwarte Mistrzostwa Województwa Zamojskiego w Lekkiej Atletyce juniorów i juniorów młodszych

 

 

Opracowali nauczyciele wychowania fizycznego:

 

Pani Halina Adamczuk

Pani Danuta Kostrubała

Pani Maria Ćwierz

Pan Marcin Tomaszewski