laureaci

OLIMPIADA MIĘDZYNARODOWA – CHEMIA

NAZWA OLIMPIADY

ROK

UCZEŃ

OPIEKUN

MIĘDZYNARODOWA OLIMPIADA CHEMICZNA

1972 Moskwa

Złoty Medal

Zbigniew Brzózka

Teofil Lawgmin

MIĘDZYNARODOWA OLIMPIADA CHEMICZNA

1974 Bukareszt

Brązowy Medal

Włodzimierz Kuśmierczuk

Teofil Lawgmin

MIĘDZYNARODOWA OLIMPIADA CHEMICZNA

1979 Toruń

Srebrny Medal

Sławomir Cybulski

Teofil Lawgmin

MIĘDZYNARODOWA OLIMPIADA CHEMICZNA

2014 Hanoi

Złoty Medal

Mateusz Szczygieł

Włodzimierz Kuśmierczuk

OGÓLNOPOLSKIE OLIMPIADY (CENTRALNE)

NAZWA OLIMPIADY

ROK

UCZEŃ

OPIEKUN

OLIMPIADA LITRATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

1995

Beata Kowal

Marianna Chwil

1997

Agnieszka Romaszko

Bogusława Białek

OLIMPIADA JĘZYKA FRANCUSKIEGO

1980

Marek Zając

Andrzej Pawlik

1993

Ewa Flak

Ewa Rabiega

2012

Julia Paszko

Katarzyna Wyszyńska - Gwozda

OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

2002

Tomasz Oberda

Barbara Kołaczkiewicz

OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

1983

Piotr Romanowicz

Magdalena Hrynkiewicz

1988

Agnieszka Liberadzka

Jerzy Kusz

2002

Katarzyna Kołtun

Małgorzata Struk

2003

Katarzyna Kołtun

Małgorzata Struk

OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO

1979

Bożena Głowacka

Jadwiga Pogódź

1981

Teresa Mazurek

Halina Chwiejczak

1987

Jadwiga Kostrubiec

Adam Kułaj

1994

Aneta Kotowicz

Halina Chwiejczak

OLIMPIADA JĘZYKA ŁACIŃSKIEGO

1993

Ewa Flak

Mirosława Podhajny

2003

Sylwia Magdziak

Mirosława Podhany

2007

Anna Łata

Mirosława Podhajny

2012

Martyna Słomianowska

Mirosława Podhajny

2015

Patrycja Ejsmont

Mirosława Podhajny

2015

Oliwia Rybczyńska

Mirosława Podhajny

2016

Aleksandra Kwiecińska

Mirosława Podhajny

2016

Oliwia Rybczyńska

Mirosława Podhajny

OLIMPIADA MUZYCZNA

1978

Tomasz Ziąbkowski

Jerzy Zaborowski

1978

Robert Sędłak

Jerzy Zaborowski

1979

Robert Sędłak

Jerzy Zaborowski

OLIMPIADA PLASTYCZNA

1979

Elżbieta Tokarz

Zdzisława Manerowska

1979

Zbigniew Romańczuk

Zdzisława Manerowska

1979

Joanna Rzepecka

Zdzisława Manerowska

OLIMPIADA FILOZOFICZNA

1996

Leszek Marcin Skiba

Magdalena Podolak

2015

Paweł Gontarz

Beata Hawrylak

OLIMPIADA MEDIEWISTYCZNA

2009

Michał Gierszon

Michał Pałczyński

2009

Paweł Wysłocki

Michał Pałczyński

OLIMPIADA WIEDZY RELIGIJNEJ

1996

Adrian Strzeleki

s.Małgorzata Janik

1996

Anna Juś

s.Małgorzata Janik

1996

Anna Moskwa

s.Małgorzata Janik

1996

Maciej Lewandowski

s.Małgorzata Janik

1997

Agnieszka Koprowska

Bożena Kukułowicz

OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ

2010

Katarzyna Chmiel

ks.Bogdan Nowicki

2011

Katarzyna Chmiel

ks.Bogdan Nowicki

2011

Piotr Kończyński

Bożena Kukułowicz

2012

Piotr Kończyński

Bożena Kukułowicz

2012

Natalia Kucharska

ks. Bogdan Nowicki

2013

Natalia Kucharska

ks. Bogdan Nowicki

2017

Mateusz Duma

Bożena Kukułowicz

OLIMPIADA FIZYCZNA

1975

Jerzy Kos

Henryk Rodzik

1979

Zbigniew Kozioł

Stanisław Kasztelan

1980

Zbigniew Kozioł

Stanisław Kasztelan

1983

Krzysztof Gaj

Stanisław Kasztelan

1993

Łukasz Maśko

Stanisław Kasztelan

2011

Michał Korzeń

Andrzej Mazurkiewicz

2017

Paweł Flis

Andrzej Mazurkiewicz

OLIMPIADA BIOLOGICZNA

1973

Andrzej Emeryk

Lucyna Burda

1975

Grzegorz Terlecki

Janina Gondek

1975

Elżbieta Smuga

Janina Gondek

1984

Marek Maciejewski

Grażyna Smyk

1984

Bogdan Tarnowski

Grażyna Smyk

1986

Anna Skóra

Grażyna Smyk

1994

Tamara Maciejczyk

Grażyna Smyk

1995

Joanna Adamczyk

Grażyna Smyk

1996

Maciej Kiełbiński

Janina Pomerańska

2002

Justyna Borek

Grażyna Smyk

2013

Michał Komornik

Krzysztof Bałuka

OLIMPIADA EKOLOGICZNA

1993

Anna Cwener

Grażyna Smyk

1994

Anna Cwener

Grażyna Smyk

1994

Maciej Kiełbiński

Janina Pomerańska

1995

Krzysztof Olszewski

Grażyna Smyk

1996

Krzysztof Olszewski

Grażyna Smyk

1997

Anna Smalej

Grażyna Smyk

1999

Adrian Strzelecki

Anna Piotrowska

2013

Michał Komornik

Krzysztof Bałuka

2014

Aneta Komisarczuk

Krzysztof Bałuka

2015

Aneta Komisarczuk

Krzysztof Bałuka

OLIMPIADA WIEDZY O OCHRONIE ŚRODOWISKA

1996

Krzysztof Olszewski

Grażyna Smyk

1997

Krzysztof Olszewski

Grażyna Smyk

1997

Monika Śliwińska

Grażyna Smyk

1998

Adrian Strzelecki

Anna Piotrowska

1998

Grzegorz Chmielewski

Grażyna Smyk

OLIMPIADA HISTORYCZNA

1985

Andrzej Filip

Danuta Witkowska

1987

Mirosław Sałach

Danuta Sudak

1997

Agnieszka Romaszko

Ewa Sulewska

2013

Jakub Kozak

Anna Szyszka

2017

Ilona Rębisz

Michał Pałczyński

2017

Inga Szczerbińska

Michał Pałczyński

OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZENYM

1977

Marek Boratyn

Danuta Sudak

1979

Anna Pajdosz

Danuta Sudak

1993

Elżbieta Niewiadomska

Ewa Sulewska

1996

Radosław Miedzielec

Ewa Sulewska

1997

Leszek Marcin Skiba

Zygmunt Kamiński

1998

Sylwia Opiela

Zygmunt Kamiński

1998

Katarzyna Górna

Zygmunt Kamiński

2000

Anna Grygiel

Zygmunt Kamiński

2001

Jolanta Grygiel

Zygmunt Kamiński

2001

Agata Bzdyń

Zygmunt Kamiński

2002

Jolanta Grygiel

Zygmunt Kamiński

2002

Magdalena Adamczuk

Zygmunt Kamiński

2006

Anna Kołtunowska

Zygmunt Kamiński

2006

Agnieszka Zakrzewska

Zygmunt Kamiński

2007

Sylwia Szymańska

Zygmunt Kamiński

2009

Kamil Słomiany

Zygmunt Kamiński

2010

Hubert Mielnik

Zygmunt Kamiński

2011

Arkadiusz Legieć

Zygmunt Kamiński

2014

Patryk Kozak

Zygmunt Kamiński

2017

Krzysztof Łoza

Zygmunt Kamiński

2017

Inga Szczerbińska

Zygmunt Kamiński

OLIMPIADA WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

2016

Krzysztof Łoza

Zygmunt Kamiński

2016

Inga Szczerbińska

Zygmunt Kamiński

2016

Ilona Rębisz

Zygmunt Kamiński

2016

Marcin Witkowski

Zygmunt Kamiński

2017

Krzysztof Łoza

Zygmunt Kamiński

2017

Ilona Rębisz

Zygmunt Kamiński

2017

Marcin Witkowski

Zygmunt Kamiński

2017

Szymon Sirko

Zygmunt Kamiński

2017

Monika Głazowska

Zygmunt Kamiński

OLIMPIADA WIEDZY O PRAWACH CZŁOWIEKA

2000

Agata Bzdyń

Zygmunt Kamiński

2001

Jolanta Grygiel

Zygmunt Kamiński

2001

Aleksandra Adamczuk

Zygmunt Kamiński

2001

Agata Bzdyń

Zygmunt Kamiński

2001

Magdalena Adamczuk

Zygmunt Kamiński

2002

Jolanta Grygiel

Zygmunt Kamiński

2002

Mariusz Rogalski

Zygmunt Kamiński

2002

Sylwia Greszta

Zygmunt Kamiński

2002

Magdalena Adamczuk

Zygmunt Kamiński

2002

Adriana Brodowska

Zygmunt Kamiński

2003

Maciej Repeć

Zygmunt Kamiński

2003

Jakub Hycki

Zygmunt Kamiński

2006

Sylwia Szymańska

Zygmunt Kamiński

2007

Sylwia Szymańska

Zygmunt Kamiński

2009

Kamil Słomiany

Zygmunt Kamiński

2010

Arkadiusz Legieć

Zygmunt Kamiński

2011

Arkadiusz Legieć

Zygmunt Kamiński

OLIMPIADA WIEDZY O PRAWACH CZŁOWIEKA W ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

2014

Piotr Korzeniowski

Zygmunt Kamiński

2015

Krzysztof Łoza

Zygmunt Kamiński

2016

Krzysztof Łoza

Zygmunt Kamiński

2016

Ilona Rębisz

Zygmunt Kamiński

2016

Inga Szczerbińska

Zygmunt Kamiński

2016

Daniel Rybak

Paulina Adamowicz

2017

Krzysztof Łoza

Zygmunt Kamiński

2017

Ilona Rębisz

Zygmunt Kamiński

2017

Szymon Sirko

Zygmunt Kamiński

OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ /SZCZECIN/

2005

Anna Kołtunowska

Zygmunt Kamiński

2006

Anna Kołtunowska

Zygmunt Kamiński

2007

Sylwia Szymańska

Zygmunt Kamiński

OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ /PUŁTUSK/

2004

Maciej Repeć

Zygmunt Kamiński

2006

Anna Kołtunowska

Zygmunt Kamiński

2007

Sylwia Szymańska

Zygmunt Kamiński

2009

Kamil Słomiany

Zygmunt Kamiński

2010

Arkadiusz Legieć

Zygmunt Kamiński

2010

Hubert Mielnik

Zygmunt Kamiński

OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ /BIAŁYSTOK/

2014

Patryk Kozak

Zygmunt Kamiński

2015

Krzysztof Łoza

Zygmunt Kamiński

2016

Krzysztof Łoza

Zygmunt Kamiński

2017

Krzysztof Łoza

Zygmunt Kamiński

2017

Ilona Rębisz

Zygmunt Kamiński

OLIMPIADA WIEDZY O PRAWIE

2007

Katarzyna Gruszka

Zygmunt Kamiński

2008

Katarzyna Gruszka

Zygmunt Kamiński

2009

Wojciech Saciuk

Zygmunt Kamiński

2010

Hubert Mielnik

Zygmunt Kamiński

2011

Arkadiusz Legieć

Zygmunt Kamiński

2011

Adrianna Otłowska

Paulina Adamowicz

2012

Magdalena Dłuś

Zygmunt Kamiński

2014

Damian Świstowski

Zygmunt Kamiński

2015

Paweł Gontarz

Zygmunt Kamiński

2016

Inga Szczerbińska

Zygmunt Kamiński

2016

Krzysztof Łoza

Zygmunt Kamiński

2017

Ilona Rębisz

Zygmunt Kamiński

2017

Inga Szczerbińska

Zygmunt Kamiński

2017

Krzysztof Łoza

Zygmunt Kamiński

2017

Marcin Witkowski

Zygmunt Kamiński

OLIMPIADA WIEDZY O III RP

2013

Przemysław Furmanek

Zygmunt Kamiński/Paulina Adamowicz

2013

Marcin Kudełka

Zygmunt Kamiński/Paulina Adamowicz

2013

Patryk Kozak

Zygmunt Kamiński

2014

Karolina Kamińska

Zygmunt Kamiński

2014

Patryk Kozak

Zygmunt Kamiński

2015

Inga Szczerbińska

Zygmunt Kamiński

2016

Inga Szczerbińska

Zygmunt Kamiński

2016

Krzysztof Łoza

Zygmunt Kamiński

2017

Ilona Rębisz

Zygmunt Kamiński

2017

Krzysztof Łoza

Zygmunt Kamiński

2017

Marcin Witkowski

Zygmunt Kamiński

OLIMPIADA WIEDZY SPOŁECZNO-POLITYCZNEJ

1988

Jacek Tyszko

Danuta Sudak

1988

Jolanta Rusztyn

Danuta Sudak

1988

Artur Bińkowski

Danuta Sudak

OLIMPIADA SOLIDARNOŚCI

2016

Krzysztof Łoza

Zygmunt Kamiński

OLIMPIADA CHEMICZNA

1957

Tomasz Tratkiewicz

Helena Frelich

1957

Jan Petryk

Helena Frelich

1958

Jan Petryk

Helena Frelich

1958

Eugeniusz Siemkowski

Helena Frelich

1959

Eugeniusz Siemkowski

Helena Frelich

1959

Józef Pomarański

Teofil Lawgmin

1961

Zygmunt Będziejewski

Teofil Lawgmin

1961

Józef Dołba

Teofil Lawgmin

1962

Józef Dołba

Teofil Lawgmin

1962

Władysław Zaprawa

Teofil Lawgmin

1963

Andrzej Biskupski

Teofil Lawgmin

1963

Tadeusz Gruszka

Teofil Lawgmin

1963

Andrzej Szymczyk

Teofil Lawgmin

1963

Bogdan Zygmunt

Teofil Lawgmin

1963

Zbigniew Piskorski

Teofil Lawgmin

1964

Bogdan Zygmunt

Teofil Lawgmin

1964

Andrzej Szymczyk

Teofil Lawgmin

1964

Marian Sochan

Teofil Lawgmin

1965

Julian Tyczkowski

Teofil Lawgmin

1966

Jacek Skarżewski

Teofil Lawgmin

1967

Jacek Skarżewski

Teofil Lawgmin

1970

Jerzy Kloc

Teofil Lawgmin

1971

Zbigniew Brzózka

Teofil Lawgmin

1972

Zbigniew Brzózka

Teofil Lawgmin

1972

Włodzimierz Kuśmierczuk

Teofil Lawgmin

1973

Włodzimierz Kuśmierczuk

Teofil Lawgmin

1974

Włodzimierz Kuśmierczuk

Teofil Lawgmin

1976

Zbigniew Kałuża

Teofil Lawgmin

1977

Maria Gienc

Teofil Lawgmin

1977

Zbigniew Kałuża

Teofil Lawgmin

1978

Maria Gienc

Teofil Lawgmin

1978

Zbigniew Owczarczyk

Teofil Lawgmin

1978

Zbigniew Kałuża

Teolif Lawgmin

1978

Sławomir Cybulski

Teofil Lawgmin

1978

Marek Nykiel

Teofil Lawgmin

1979

Maria Gienc

Teofil Lawgmin

1979

Zbigniew Owczarczyk

Teofil Lawgmin

1979

Sławomir Cybulski

Teofil Lawgmin

1982

Zbigniew Szulecki

Teofil Lawgmin

1982

Roman Kozłowski

Teofil Lawgmin

1983

Zbigniew Szulecki

Teofil Lawgmin

1986

Anna Walas

Teofil Lawgmin

1987

Anna Walas

Teofil Lawgmin

1987

Grzegorz Teresiński

Teofil Lawgmin

1997

Magdalena Janus

Lucyna Mielniczuk

1999

Marcin Kura

Włodzimierz Kuśmierczuk

2009

Paweł Bartnik

Włodzimierz Kuśmierczuk

2010

Paweł Bartnik

Włodzimierz Kuśmierczuk

2011

Arkadiusz Sakowicz

Włodzimierz Kuśmierczuk

2014

Mateusz Szczygieł

Włodzimierz Kuśmierczuk

2015

Paweł Flis

Włodzimierz Kuśmierczuk

2016

Paweł Flis

Włodzimierz Kuśmierczuk

2017

Katarzyna Tymura

Włodzimierz Kuśmierczuk

2017

Paweł Flis

Włodzimierz Kuśmierczuk

OLIMPIADA WIEDZY TECHNICZNEJ

2014

Tomasz Czerwieniec

Andrzej Mazurkiewicz

OLIMPIADA WIEDZY O MEDIACH

2016

Sylwia Sarzyńska

Magdalena Lis

2016

Sylwia Sadło

2017

Sylwia Sadło

 KONKURSY UCZELNIANE

PRZEDMIOT/KONKURS

ROK

UCZEŃ

OPIEKUN

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ

2016

Ilona Rębisz

Zygmunt Kamiński

KONKURS WIEDZY O INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ

2015

Krzysztof Łoza

Zygmunt Kamiński

2015

Inga Szczerbińska

Zygmunt Kamiński

2016

Krzysztof Łoza

Zygmunt Kamiński

KONKURS O POLSCE, EUROPIE I ŚWIECIE

2015

Krzysztof Łoza

Zygmunt Kamiński

2015

Inga Szczerbińska

Zygmunt Kamiński

2015

Marcin Witkowski

Zygmunt Kamiński

2016

Krzysztof Łoza

Zygmunt Kamiński

2016

Ilona Rębisz

Zygmunt Kamiński

2016

Szymon Sirko

Zygmunt Kamiński

TWOJE EUROPEJSKIE WYZWANIE

2015

Krzysztof Łoza

Inga Szczerbińska

Marcin Witkowski

Zygmunt Kamiński

DIAMENTOWY INDEKS AGH

CHEMIA

2009

Paweł Bartnik

Włodzimierz Kuśmierczuk

2011

Arkadiusz Sakowicz

Włodzimierz Kuśmierczuk

2014

Mateusz Szczygieł

Włodzimierz Kuśmierczuk

2015

Paweł Flis

Włodzimierz Kuśmierczuk

2016

Paweł Flis

Włodzimierz Kuśmierczuk

FIZYKA

2009

Paweł Proc

Andrzej Mazurkiewicz

2009

Wojciech Leluch

Andrzej Mazurkiewicz

2009

Kamil Sołoducha

Teresa Hwedyk

2010

Wojciech Kitka

Andrzej Mazurkiewicz

2010

Szymon Ciupak

Andrzej Mazurkiewicz

2010

Krzysztof Zygmunt

Andrzej Mazurkiewicz

2013

Bartosz Komendacki

Andrzej Mazurkiewicz

2013

Bartłomiej Wawrzyszko

Andrzej Mazurkiewicz

2013

Antoniak Mateusz

Andrzej Mazurkiewicz

2015

Wojciech Trześniowski

Andrzej Mazurkiewicz

2015

Michał Kapuśniak

Andrzej Mazurkiewicz

2016

Patrycja Cieplicka

Andrzej Mazurkiewicz

2016

Adrian Bieliński

Andrzej Mazurkiewicz

2016

Piotr Galaszkiewicz

Andrzej Mazurkiewicz

2016

Damian Koss

Andrzej Mazurkiewicz

2016

Dominik Leńczuk

Andrzej Mazurkiewicz

2016

Adrian Michalczuk

Andrzej Mazurkiewicz

GEOGRAFIA

2010

Kamila Matej

Bogusława Żenkin

MATEMATYKA

2008

Rafał Górski

Renata Czerwieniec

2009

Sebastian Góra

Maria Bubiłek

2009

Bartłomiej Luchowski

Maria Bubiłek

2009

Wojciech Leluch

Maria Bubiłek

2009

Paweł Krupa

Maria Bubiłek

2009

Anna Łagowska

Maria Bubiłek

2009

Paweł Proc

Maria Bubiłek

2009

Paweł Przysucha

Maria Bubiłek

2009

Ewelina Zając

Maria Bubiłek

2010

Wojciech Kitka

Maria Bubiłek

2010

Krzysztof Zygmunt

Krzysztof Linek

2011

Wojciech Kitka

Maria Bubiłek

2011

Szymon Ciupak

Maria Bubiłek

2011

Krzysztof Zygmunt

Krzysztof Linek

2011

Damian Bucior

Krzysztof Linek

2011

Bartłomiej Lisiecki

Maria Bubiłek

2011

Magdalena Kaliszewicz

Maria Bubiłek

2011

Maja Repeć

Maria Bubiłek

2011

Wojciech Stępniak

Krzysztof Linek

2011

Karol Trybalski

Maria Bubiłek

2011

Radosław Złomaniec

Maria Bubiłek

2012

Katarzyna Mazurkiewicz

Maria Bubiłek

2012

Karol Trybalski

Maria Bubiłek

2012

Dominik Fert

Maria Bubiłek

2012

Maciej Bielecki

Maria Bubiłek

2012

Krzesimir Korona

Maria Bubiłek

2012

Wojciech Zieliński

Maria Bubiłek

2012

Michał Śmiałko

Maria Bubiłek

2012

Przemysław Skiba

Maria Bubiłek

2013

Kamil Zamojski

Maria Bubiłek

2013

Bartosz Kołodziejczuk

Maria Bubiłek

2013

Bartosz Komendacki

Maria Bubiłek

2014

Tomasz Krupa

Maria Bubiłek

2014

Kamil Osuch

Maria Bubiłek

2014

Iwona Traczykiewicz

Maria Bubiłek

2014

Katarzyna Ziółkowska

Maria Bubiłek

2014

Olga Zawiślak

Renata Czerwieniec

2014

Adrian Olszak

Krzysztof Linek

2015

Wojciech Trześniowski

Maria Bubiłek

2015

Bartosz Sawicki

Maria Bubiłek

2016

Damian Koss

Maria Bubiłek

2016

Paweł Flis

Maria Bubiłek

2016

Patrycja Cieplicka

Maria Bubiłek

2016

Dominik Leńczuk

Maria Bubiłek

2016

Adrian Michalczuk

Maria Bubiłek

2016

Wojciech Rębisz

Maria Bubiłek

KONKURS MATEMATYCZNY IM. CHRÓŚCIKOWSKIEGO

2009

Paweł Proc

Maria Bubiłek

2012

Piotr Chwiej

Maria Bubiłek

KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ WYDZIAŁ MATEMATYKI I NAUK INFORMATYCZNYCH POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

MATEMATYKA

 

2011

Przemysław Rybak

Maria Bubiłek

2012

Trybalski  Karol

Maria Bubiłek

2013

Kamil Zamojski

Maria Bubiłek

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY”

MATEMATYKA

2010

Michał Korzeń

Maria Bubiłek

KONKURS MATEMATYCZNY POD PATRONATEM DZIEKANA WYDZIAŁU MATEMATYKI, FIZYKI I INFORMATYKI UMCS

MATEMATYKA

2008

Rafał Górski

Renata Czerwieniec

2009

Paweł Proc

Maria Bubiłek

2010

Łukasz Dymański

Maria Bubiłek

2010

Piotr Sobestiańczuk

Maria Bubiłek

2011

Szymon Ciupak

Maria Bubiłek

2011

Karol Trybalski

Maria Bubiłek

2012

Krzesimir Korona

Maria Bubiłek

2012

Karol Trybalski

Maria Bubiłek

2013

Michał Kapuśniak

Maria Bubiłek

2013

Przemysław Kruczek

Maria Bubiłek

2013

Tomasz Czerwieniec

Renata Czerwieniec

2013

Katarzyna Ziółkowska

Maria Bubiłek

2013

Iwona Traczykiewicz

Maria Bubiłek

2013

Bartosz Komendacki

Maria Bubiłek

2013

Bartłomiej Wawrzyszko

Maria Bubiłek

2013

Marcin Byra

Renata Czerwieniec

2014

Przemysław Kruczek

Maria Bubiłek

2014

Dominik Leńczuk

Maria Bubiłek

2014

Sylwia Wróbel

Maria Bubiłek

POTYCZKI MATEMATYCZNE POD PATRONATEM DZIEKANA WYDZIAŁU MATEMATYKI, FIZYKI I INFORMATYKI UMCS

MATEMATYKA

2008

Paweł Proc

Maria Bubiłek

2008

Paweł Przysucha

Maria Bubiłek

2008

Sebastian Góra

Maria Bubiłek

2009

Paweł Proc

Maria Bubiłek

2009

Przemysław Rybak

Maria Bubiłek

2009

Michał Korzeń

Maria Bubiłek

KONKURS MATEMATYCZNE ZMAGANIA ORGANIZOWANYM PRZEZ PAŃSTWOWĄ WYŻSZĄ SZKOŁĘ ZAWODOWĄ W ZAMOŚCIU

MATEMATYKA

2012

Dominik Fert

Maria Bubiłek

KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ PAŃSTWOWĄ WYŻSZĄ SZKOŁĘ ZAWODOWĄ I LUBELSKIE SAMORZĄDOWE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI ODDZIAŁ W ZAMOŚCIU

MATEMATYKA

2015

Paweł Flis

Maria Bubiłek

2015

Bartosz Sawicki

Maria Bubiłek

2015

Patrycja Cieplicka

Maria Bubiłek

2015

Przemysław Kruczek

Maria Bubiłek

KONKURS MATEMATYCZNY PANGEA 2015

MATEMATYKA

2015

Michał Kapuśniak

Maria Bubiłek

2015

Bartosz Sawicki

Maria Bubiłek

II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ ALL-CHEMICZNY (FINALIŚCI)

CHEMIA

2016

Aleksandra Kurek

Lucyna Mielniczuk, Włodziemierz Kuśmierczuk

2016

Maja Kosowska

2016

Katarzyna Tymura

2016

Paweł Flis

2016

Paweł Wierzański

2016

Bartek Tabała

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „Cannybot Design Competition”

(LAUREAT)

2015

Mariusz Leśniak

Zbigniew Pałka