klasy

I A

Wychowawca: Agnieszka Muszyńska-Brzyska

Przewodniczący: Zofia Gnieciak

Z-ca: Igor Adamowicz

Skarbnik: Piotr Kidybiński

I B

Wychowawca: Małgorzata Twardziszewska

Przewodniczący: Marcin Smalczewski

Z-ca: Anna Olszewska

Skarbnik: Wiktoria Bławacka

I C

Wychowawca: Paulina Adamowicz

Przewodniczący: Aleksandra Ryczek

Z-ca: Karolina Szymanek

Skarbnik: Justyna Wszoła

I D

Wychowawca: Mirosława Podhajny

Przewodniczący: Piotr Zaręba

Z-ca: Wiktoria Panasiuk

Skarbnik: Oliwier Otręba

I E

Wychowawca: Paweł Stańczak

Przewodniczący: Wiktoria Rek

Z-ca: Klaudia Belina

Skarbnik: Wiktoria Wróblewska, Łucja Żelazny

I AG

Wychowawca: Andrzej Mazurkiewicz

Przewodniczący: 

Z-ca:

Skarbnik:

I BG

Wychowawca: Agnieszka Niańko

Przewodniczący: Katarzyna Gorajska

Z-ca: Katarzyna Horoszkiewicz

Skarbnik: Adrian Słupski

Sekretarz: Szymon Kluczek

I CG

Wychowawca: Beata Hawrylak

Przewodniczący: Natan Dorosz

Z-ca: Julia Szelezin

Skarbnik: Jakub Pachla

I DG

Wychowawca: Piotr Linek

Przewodniczący: Weronika Pazdan

Z-ca: Żaneta Olech

Skarbnik: Sebastian Boratyn

I EG

Wychowawca: Jadwiga Rogala

Przewodniczący: Wiktoria Ekonomiuk

Z-ca: Wiktoria Pysiewicz

Skarbnik: Marta Świrgoń

II a

Wychowawca: Małgorzata Struk

Przewodniczący: Małgorzarzata Lis

Z-ca: Łukasz Nowosad

Skarbnik: Alicja Czyż

II b

Wychowawca:  Magdalena Lis

Przewodniczący: Patryk Małecki

Z-ca: Julia Król

Skarbnik: Konrad Brodaczewski

II c

Wychowawca: Mariusz Farion

Przewodniczący: Jagoda Ziarkiewicz

Z-ca: Michał Kasprzyk

Skarbnik: Jan Złomańczuk

II d

Wychowawca: Dorota Wituch

Przewodniczący: Julia Tarajko

Z-ca: Natalia Dyjak

Skarbnik: Hanna Pitura

II e

Wychowawca: Magdalena Nizioł

Przewodniczący: Julita Bondyra

Z-ca: 

Skarbnik: Marcin Sokołowski

II f

Wychowawca: Maria Bikowska

Przewodniczący: Agnieszka Masztalewicz

Z-ca: Wiktoria Węglińska

Skarbnik: Emilia Wdowiak

II g

Wychowawca: Joanna Barańska-Budzyńska

Przewodniczący: Kornelia Kozyra

Z-ca: Gabriela Gancarz

Skarbnik: Dominika Koperwas

II h

Wychowawca: Marta Dynowska

Przewodniczący: Iga Bartosik

Z-ca: Sylwia Niezgoda

Skarbnik: Sabina Czopek

II i

Wychowawca: Iwona Zych-Wężyk

Przewodniczący: Wiktoria Sielezin

Z-ca: Filip Czykierda

Skarbnik: Agnieszka Karabin

III a

Wychowawca: Monika Borowska

Przewodniczący: Małgorzata Telman

Z-ca: Paweł Dyjak

Skarbnik: Krzysztof Madej

III b

Wychowawca: Mieczysława Adamczuk

Przewodniczący: Stefan Suder

Z-ca: Julia Lewicka

Skarbnik: Szymon Jagielski

III c

Wychowawca: Jerzy Kusz

Przewodniczący: Kinga Łapa

Z-ca: Jan Pawlos

Skarbnik: Kacper Wierzański

III d

Wychowawca: Renata Czerwieniec

Przewodniczący: Julia Kurantowicz

Z-ca: Mateusz Gruszka

Skarbnik: Julia Kłonica

III e

Wychowawca: Michał Pałczyński

Przewodniczący: Bartłomiej Bździuch

Z-ca: Paulina Czugała

Skarbnik: Bartłomiej Pikuziński

III f

Wychowawca: Beata Wasilewska-Wnuk

Przewodniczący: Karolina Mioduna

Z-ca: Weronika Tutka

Skarbnik: Gabriela Masłowska

III g

Wychowawca: Dorota Wiśniewska-Brogowska

Przewodniczący: Natalia Wójcik

Z-ca: Karolina Krawczyńska

Skarbnik: Izabela Zając

III h

Wychowawca: Gabriela Kostrubała

Przewodniczący: Natalia Krukowska

Z-ca: Olga Jankowska

Skarbnik: Maria Iwanicka

III i

Wychowawca: Urszula Kusz

Przewodniczący: Sylwia Walencik

Z-ca: Kamila Pupiec

Skarbnik: Wiktoria Litwińczuk