harmonogram dostępności nauczycieli

Godziny dostępności nauczycieli w II półroczu roku szkolnego 2023/2024

L.p.

Nauczyciel

Godzina dostępności od     do  

1

Adamczuk Mieczysława (MA)

9.45-10.45 czwartek

2

Adamowicz Paulina (AL)

13.30-14.30 poniedziałek

3

Adamska Diana (DA)

15:05-16:05 wtorek

4

Bałuka Krzysztof (BA)

8.45 - 9.45 piątek

5

Barańska-Budzyńska Joanna (JB)

9.45 - 10.45 wtorek

6

Bekas Jerzy (BJ)

13.20 - 14.20 poniedziałek co dwa tygodnie

7

Bełz-Wrona Iwona (WR)

12:30-13:30 wtorek

8

Biedula Paweł (PB)

11:40-12:40 poniedziałek

9

Bikowska Maria (MB)

11:40 – 12:40 środa

10

Borowska Monika (BO)

10:35 – 11:35 wtorek

11

Bratkowska Agnieszka (AB)

9.45 -10.45 wtorek

12

Bryła Paulina (BR)

8.00-8.45 piątek

13

Chałupczak Barbara (BC)

7.55 - 8.55 wtorek co 2 tygodnie

14

Czerwieniec Renata (RC)

10.35 -11.35 czwartek

15

Dynowska Marta (MD)

8.45 - 9.45 czwartek

16

Farion Mariusz (FA)

9.55 - 10.55 wtorek

17

Gramatyka Diana (DG)

14:00-15:00 poniedziałek

18

Grzybek Elżbieta (GE)

9:00-10:00 wtorek

19

Gruszka Barbara

9.50 - 10.35 czwartek

20

Hajduk Aleksandra (AH)

9:40-10:40 piątek co 2 tygodnie

21

Hawrylak Beata (BH)

7.55- 8.55 wtorek

22

Jaremczuk Edyta (EJ)

12.30-13.30 wtorek

23

Kamińska Alicja (RU)

14.30-15.30 wtorek

24

Kardasz Małgorzata (KR)

9.55-10.55 czwartek

25

Karwan-Shaw Luiza (LK)

10.45-11.45 wtorek

26

Kicińska Iwona (IK)

12:35:13:35 środa

27

Kokoszka Maciej (MK)

8.45 - 9.45 poniedziałek

28

Korga Janusz (HS)

15:00-16:00 czwartek co 2 tygodnie

29

Kostrubała Gabriela (KG)

9:45-10:45 środa

30

Kostrubała Konrad (KA)

-------------------------------------------

31

Kowanek Katarzyna (KK)

10.25 - 10:55

32

Krupa Bożena (BK)

-------------------------------------------

33

Kucharska Agata (AK)

10:40-11:40 piątek

34

Kukułowicz Bożena (KU)

12.35- 13.35 wtorek

35

Kusz Jerzy (JK)

11:40 – 12:40 piątek

36

Kusz Urszula (UK)

9:45 – 10:45 środa

37

Lewczuk Marcin (LE)

15:05-16:05 wtorek co 2 tygodnie

38

Linek Krzysztof (KL)

9:45-10:45 środa

39

Linek Piotr (PL)

10.35 - 11.35 poniedziałek

40

Lis Magdalena (ML)

14.15 - 15.15 czwartek

41

Maciąg Maciej (CI)

12:30-13:30 poniedziałek co 2 tydzień

42

Majewska-Wszoła Marzena (WM)

13.00-13.30 poniedziałek, środa

43

Mandziuk Grażyna (GM)

11.40-12.40 czwartek

44

Mazurkiewicz Andrzej (AM)

15:05-16:05 poniedziałek

45

Muszyńska-Brzyska Agnieszka (MU)

10:35-11:35, wtorek

46

Niańko Agnieszka (AN)

7.55-8.55 czwartek

47

Nizioł Magdalena (MN)

8.45-9.45 piątek

48

Nogas Grzegorz (GN)

14:00-15:00 wtorek

49

Pałczyński Michał (PA)

13.30-14.15 czwartek

50

Pałka Zbigniew (ZP)

7:50-8:50 poniedziałek

51

Paszko Bernarda (BE)

14.15-15.15 środa co dwa tygodnie

52

Podhajny Mirosława (MP)

12:35-13:35 środa

53

Podolak Magdalena (PM)

13.30-14.30 wtorek

54

Rafalski Emil (RE)

9:40 - 10:40 piątek

55

Rogala Jadwiga (JR)

9.50-10.50 piątek

56

Rudawska Aneta (AR)

9.55- 10.55 wtorek co dwa tygodnie

57

Rybczyńska Barbara (RY)

12:40 – 13.25 środa

58

Sroka Wiesław  (WS)

14:30 – 15:30 środa co 2 tygodnie

59

Stańczak Paweł (PS)

8.50-9.50 środa

60

Szala Agnieszka (SZ)

10:40- 11:40 środa

61

Szczygieł Anna (SA)

11:40 – 12:40 piątek

62

Terlecki Jarosław (TJ)

14.15-15.05 poniedziałek

63

Tomaszewski Marcin (TO)

9.50 - 10.50 środa

64

Turzyniecka Agnieszka (AT)

8.45 - 9.45 wtorek

65

Twardziszewska Małgorzata (TW)

11.40-12.40 poniedziałek

66

Tyszko-Dorn Agata (AD)

9:50-10:50 środa

67

Wasilewska-Wnuk Beata (BW)

13:25-14:25 środa

68

Wiśniewska-Brogowska Dorota (DB)

7:55 - 8.55 poniedziałek

69

Wituch Dorota (WD)

9.45 - 10.45 środa

70

Wyszyńska-Gwozda Katarzyna (KW)

9:40-10-40- wtorek

71

Zych-Wężyk Iwona

11:40 – 12:40 środa