Z wierszem do ludzi

Szanowni Państwo!

Już po raz trzeci zapraszamy do udziału w Turnieju Recytatorskim „Z wierszem do ludzi”, który odbędzie się 4 grudnia 2018 r. w auli I Liceum w Zamościu o godzinie 9.00. III edycja konkursu będzie poświęcona Zbigniewowi Herbertowi. Turniej jest adresowany do uczniów 7 i 8 klasy szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych  i ponadgimnazjalnych Zamościa.

Warunkiem uczestnictwa w konkursowych zmaganiach jest wcześniejsze zgłoszenie uczniów (max. 3 osoby z jednej szkoły), którego można dokonać na stronie. Na zgłoszenia czekamy do 25 listopada 2018 r. Przypominamy o konieczności dostarczenia w dniu konkursu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Recytacji wysłucha jury, które przyzna nagrody w kategoriach: szkoła podstawowa i  gimnazjalna oraz ponadgimnazjalna; swojego faworyta wybierze także publiczność złożona z uczestników konkursu. Zwycięzcy otrzymają nagrody książkowe i dyplomy.

Organizatorzy konkursu: Alicja Kamińska, Magdalena Podolak, Małgorzata Twardziszewska (e-mail kontaktowy: m_twardziszewska@op.pl).

Karta zgłoszenia

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych opiekuna

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych ucznia