Geniusz IT

Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University w Nowym Sączu zaprasza na Program - Konkurs "Geniusz IT”.Kim jest Geniusz IT

- kreatywny, ambitny, pomysłowy, zaskakujący, gotowy na wyzwania (wiek do 20 lat), -potrafi tworzyć niebanalne projekty IT,
- nieobce s
ą dla niego informatyczne triki,
- potrafi ciekawie zaprezentowa
ć swoje umiejętności w oprawie świateł, laserów, efektów specjalnych, muzyki i specjalnie skonstruowanych filmów komponujących się z treścią wystąpienia.

Nagrodą za zajęcie I miejsca jest 10 000 zł, wizyta studyjna w Microsoft Polska. oraz mentoring technologiczny i biznesowy Microsoft. Dodatkowymi nagrodami dla finalistów są: vouchery na studia na kierunku Informatyka WSB-NLU, laptopy o wartości 3 000 zł każdy. Patronem medialnym jest Telewizja Polska (TVP).

Materiał o Programie Geniusz IT zostanie wyemitowany w Telewizji Polskiej w następujących programach: "Teleexpress", "Pytanie na Śniadanie", "Dzień Dobry Polsko", "Sonda 2" oraz w programach regionalnych TVP Kraków.

Rejestracja kandydatów trwa do 06.10.2017r. Etap 1

ETAP I - ELIMINACJE
Przesłanie na serwer „Filmu Zgłoszeniowego” (max 10 minut) oraz „Zwiastuna” tego filmu (max 3 minuty), prezentującego kandydata na Geniusza IT.
Wskazane filmy nale
ży wysłać do 09.10.2017. Dane serwera FTP zostaną przesłane zarejestrowanym kandydatom drogą mailową.


ETAP II - PÓŁFINAŁ - TERMIN 13.10.2017,
kampus WSB-NLU
Ka
żdy z Uczestników Etapu II przygotowuje i prezentuje jedno maksymalnie 10-minutowe widowiskowe wystąpienie, którego celem jest prezentacja kandydata na Geniusza IT. Prezentacja Uczestnika odbędzie się w siedzibie Organizatora w obecności Komisji Konkursowej, która może zadawać pytania. Prezentacja powinna być merytorycznie zbliżona do Filmu Zgłoszeniowego.

ETAP III - FINAŁ - TERMIN 23.11.2017 - 24.11.2017,
kampus WSB-NLU
Etap III s
łuży wyłonieniu Geniusza IT. Finał odbędzie się w siedzibie Organizatora w Nowym Sączu. Każdy spośród Uczestników wybranych w ramach Etapu II zaprezentuje ponownie jedno maksymalnie 10-minutowe widowiskowe wystąpienie, prezentujące kandydata na Geniusza IT.