09.11.2017, autor: M. Farion

Zapraszamy do wspólnego świętowania

10 listopada w naszej szkole zapowiada się wyjątkowo, bowiem świętować będziemy odzyskanie niepodległości . Cieszymy się bardzo ale też nie zapominamy o tych którzy walczyli o wolność Ojczyzny i oddali za nią życie.

 W związku z tym świętem w naszej szkole organizowane są różne wydarzenia. Jak co roku – staje się to szkolną tradycją – w tym dniu stary Samorząd Uczniowski przekazuje władzę nowo wybranemu. Będzie też koncert pieśni patriotycznych do którego każdy może się włączyć i wspólnie śpiewać. Z głośników szkolnego radiowęzła, w tym dniu będą wybrzmiewały pieśni patriotyczne. Młodzież pod wodzą pana Piotra Linka przygotowała specjalny spektakl, na razie nie uchylimy nawet rąbka tajemnicy. A ku pokrzepieniu, dla wszystkich będzie prawdziwa grochówka wojskowa.