14.11.2019, autor: I LO

Z wizytą w I Liceum

W dniu wczorajszym (13 listopada) swoją obecnością zaszczycili nas goście -  Pan Andrzej Zastąpiło, Wiceprezydent poprzedniej kadencji, Pani Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty Monika Żur, Pani Dyrektor Wydziału Oświaty Agnieszka Kowal i Pani Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego Małgorzata Nowosad-Pałczyńska.

Pan Andrzej Zastąpiło podczas sprawowania swojego urzędu był odpowiedzialny za sprawy edukacji, był to czas, kiedy zapadały decyzje o zmianie lokalizacji naszej szkoły. Podczas wizyty związanej z oglądaniem obiektu Pan Zastąpiło zaskoczył nas miłą niespodzianką, na ręce Pani Dyrektor Bożeny Krupy złożył wyjątkowy prezent – Wielką Księgę Patriotyczną wydaną w nakładzie zaledwie 1918 egzemplarzy. Miłym Gościom serdecznie dziękujemy za ten wyjątkowy upominek i wizytę w murach naszej szkoły.