27.01.2012, autor: J. Kusz

X Konkurs Piosenki Angielskiej

W trzeciej dekadzie marca odbędzie się X Konkurs Piosenki Angielskiej organizowany przez nauczycieli naszej szkoły: J. Kusza, U. Kusz, M. Fariona i R. Gramatykę. Celem konkursu jest propagowanie kultury krajów angielskiego obszaru językowego, doskonalenie znajomości języka angielskiego, a przede wszystkim umożliwienie obcowania z dobrą muzyką. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Zgłoszenia będą przyjmowane przez organizatorów do 16 lutego. Klasy z których wokaliści pojawią się na scenie będą miały prawo do udziału w konkursie w charakterze publiczności. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z regulaminem konkursu, który w tym roku uległ pewnym zmianom. Zachęcamy wszystkich utalentowanych muzycznie uczniów naszej szkoły do udziału w jubileuszowej edycji konkursu i wspólnej zabawy.
Regulamin Konkursu w zakładce Konkursy.