03.12.2016, autor: A. Mazurek (kl. 1h)

Wieczór filmowy

30 listopada w godzinach od 17.00-21.30 w naszym liceum miał miejsce „wieczór filmowy”, na który przybyło aż 150 uczniów! W środowy wieczór mieliśmy okazję obejrzeć wspólnie dwa filmy: „Uprowadzenie Agaty” oraz „Deadpool”. Aby umilić i osłodzić nam czas, klasa 1a przygotowała kawiarenkę, w której mogliśmy kupić pyszne ciastka, gofry czy ciepłe kakao.

Na osoby lubiące aktywną formę spędzania czasu, w sali numer 2 czekał Xbox z różnymi grami, a na miłośników zabawy w gronie znajomych, w sali numer 3, gry planszowe wypożyczone od Zamojskiego Stowarzyszenia Kulturalnego „Czerwony Smok”. W przerwie między filmami odbyło się wspólne karaoke, które dostarczyło uczestnikom ogromnej dawki pozytywnej energii. Sekcja fotograficzna, pragnąc zatrzymać ten dzień w naszej pamięci, przygotowała kącik fotograficzny, gdzie każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z charakterystycznymi hasztagami.

Dziękujemy opiekunom Samorządu Uczniowskiego – Pani Agnieszce Niańko,  Panu Mariuszowi Farionowi oraz Panu Marcinowi Tomaszewskiemu za pomoc w organizacji całego wydarzenia, nauczycielom i rodzicom, którzy poświęcili swój czas na wieczorny dyżur w szkole oraz wszystkim osobom uczestniczącym w nocy filmowej. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie odbędą się kolejne ciekawe wydarzenia.