23.09.2014, autor: M. Tomaszewski

Szkolny sezon sportowy 2014/2015 rozpoczęty!

W środę 17 września na stadionie OSiR w Zamościu odbyły się Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe. Naszą szkołę reprezentowały zespoły dziewcząt i chłopców.

Od 2009 roku, dziewczęta ze „starego ogólniaka”  nie dają szansy innym szkołom na wygranie. Tym razem nie było inaczej.  Drużyna I LO wygrała zawody! Dziewczęta awansowały do dalszego szczebla zawodów, które zaplanowane są na 2 października 2014 roku w Tomaszowie Lubelskim.

Opiekun: p. Grażyna Mandziuk

Skład dziewcząt:

Mielcarek Beata

Przysucha Patrycja

Piróg Aneta

Kozłowska Dominika

Kowalczuk Karolina

Tomasik Aleksandra

Deryło Aleksandra

Zielonka Sylwia

Mazur Aleksandra

Niedźwiecka Agata

 

23 września  na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbyły się zawody z cyklu Miejska Liga LA szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt. Podobnie jak w „przełajach”, dziewczęta z naszej szkoły przyzwyczaiły nas już do tego, że odnoszą zwycięstwa w zawodach lekkoatletycznych. Pokazując na bieżni, rzutniach i skoczniach, że nie ma na nie mocnych! Zajęły oczywiście pierwsze miejsce.

Wygrana dziewcząt w Miejskiej Lidze LA to już 14-te zwycięstwo z rzędu!!!

Zawody rejonowe zaplanowane są na 16 października 2014 roku w Zamościu.

 

Skład dziewcząt: opiekun – p. Grażyna Mandziuk

 

Kozłowska Dominika

Ćwik Katarzyna

Tomasik Aleksandra

Niedźwiecka Agata

Deryło Aleksandra

Mielcarek Beata

Miś Dominika

Sobczuk Kaja

Rozmus Karolina

Śmiech Aleksandra

Hajduk Marika

Czop Karolina

 

Gratulujemy awansu, godnej postawy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!!!

Nauczyciele wychowania fizycznego