22.12.2017, autor: B. Hawrylak

Świąteczny czas…

W przedświąteczny piątek (22 grudnia) w naszej szkole odbyły się wigilie klasowe. Uczniowie przygotowali tradycyjny poczęstunek, złożyli sobie życzenia, zaśpiewali kolędy i tym samym stworzyli wraz z nauczycielami i wychowawcami niezwykły nastrój.

Następnie w auli  miało miejsce uroczyste spotkanie wigilijne dla uczniów i wszystkich pracowników naszej szkoły. Życzenia świąteczne złożyli m.in. Dyrektor Wydziału Oświaty, p. Agnieszka Kowal i Sekretarz Urzędu Miasta, p. Marcin Grabski. Do życzeń dołączyła się również Dyrektor Szkoły, p. Bożena Krupa oraz Stanisław Zabandżała, który reprezentował Samorząd Uczniowski.

Artystycznym dopełnieniem uroczystości były Jasełka przygotowane przez uczniów pod kierunkiem ks. Leszka Boryły i występ szkolnego chóru, który dał koncert kolęd i pastorałek.

 

W tym dniu w całej szkole panowała niepowtarzalna, wyjątkowo świąteczna i radosna atmosfera.