05.04.2014, autor: M. Tomaszewski

Srebrny medal!!! Finał Wojewódzkiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców

W piątek 4 kwietnia 2014 roku w hali sportowej MOSiR w Puławach odbył się Finał Wojewódzkiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców. Nasza drużyna awansowała do Finału Wojewódzkiego po wygraniu turnieju Licealiady Rejonowej 19 marca br. w Zamościu. Do turnieju finałowego w Puławach zakwalifikowały się najlepsze drużyny z województwa lubelskiego.

 

II LO Chełm

PSB-ZS Lublin

I LO Zamość

ZSBiO Biłgoraj

III LO Puławy

IV LO Biała Podlaska

Szczypiorniści I LO spisali się znakomicie. Wygrywając swoje mecze grupowe zapewnili sobie awans do meczu finałowego. Nasza drużyna zajęła II miejsce, ustępując tylko drużynie III LO z Puław. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna z Białej Podlaskiej.

Klasyfikacja końcowa:

I Miejsce: III LO Puławy

II Miejsce: I LO Zamość

III Miejsce: IV LO Biała Podlaska

IV Miejsce:  PSB-ZS Lublin

 

Skład drużyny:

Grabowski Marek (IId)

Pałkowski Karol (IIe)

Chwiejczak Bernard (IIh)

Gałaszkiewicz Piotr (Ia)

Gałan Bartłomiej (Ib)

Izdebski Piotr (Ib)

Panas Michał (Ic)

Domański Kamil (Ic)

Łasocha Karol (Ic)

Ząbek Maciej (Id)

Bąk Rafał (Ig)

Tront Jakub (Ig)

Dołba Radosław (Ig)

Gratulujemy srebrnego medalu!

Więcej informacji na stronie Blogu "WF z Klasą”

 

http://blogiceo.nq.pl/wf1lozamosc