10.01.2018, autor: M. Podolak

Srebrna tarcza dla nas

Nasze Liceum znalazło się na 297 miejscu w Polsce /awans z miejsca 393 w roku ubiegłym/  w Rankingu Liceów Ogólnokształcących w Polsce według czasopisma Perspektywy, co oznacza że przysługuje  nam honorowy tytuł „Srebrnej Szkoły” i mamy prawo używania poniższego znaku graficznego.

Ranking uwzględnia wyniki egzaminu dojrzałości oraz osiągnięcia uczniów w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych. 

Natomiast w Rankingu Szkół Olimpijskich, w którym pod uwagę bierze się sukcesy w olimpiadach 

zajmujemy 99 miejsce w Polsce. Jesteśmy jedyną szkołą publiczną z Zamojszczyzny, która znalazła się w tym wykazie. Przypomnijmy, że w roku szkolnym 2016/17 mieliśmy aż 26 laureatów lub finalistów centralnych olimpiad przedmiotowych oraz 13 laureatów Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH. Szczegóły tutaj

Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów oraz pracy nauczycieli.