03.09.2013, autor: M. Twardziszewska

Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

Mszą świętą sprawowaną w kościele pod wezwaniem św. Katarzyny w Zamościu 2.09.2013 społeczność naszej szkoły rozpoczęła nowy rok nauki.  Eucharystię celebrowali ks. Z. Gaca i ks. P. Brodziak.

O godzinie 9.00 na szkolnym dziedzińcu nauczycieli i uczniów przywitał Dyrektor Zygmunt Kamiński, który szczególną uwagę zwrócił na wyzwania stojące przed uczniami i nauczycielami w nowym roku szkolnym. Parafrazując słowa Seneki Młodszego zaapelował także do uczniów, by uczyli się przede wszystkim  dla życia. W tym roku swoją obecnością zaszczycił nas Sekretarz Miasta, Karol Garbula.

 

Po zakończonych uroczystościach młodzież spotkała się z wychowawcami. 2 września był szczególnym dniem dla uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole. Wszystkim życzymy wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i wielu sukcesów!