04.09.2017, autor: M. Twardziszewska

Rozpoczęcie roku szkolnego

Inauguracja nowego roku szkolnego w naszej Szkole rozpoczęła się Mszą Św. w Kościele Św. Katarzyny pod przewodnictwem  Księdza Kustosza Marka Dobosza.

Oprawę liturgiczną zapewnili Pani Profesor Bożena Kukułowicz i Ksiądz Jerzy Frankiewicz - opiekun szkolnego chóru.

 

Następnie cała społeczność zgromadziła się w auli szkolnej. Swoją obecnością zaszczycili nas: Pan Prezydent  Andrzej Wnuk, Pani Dyrektor Wydziału Oświaty Agnieszka Kowal oraz Rzecznik Prezydenta Pan Marek Gajewski. Zebranych przywitał przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Wiktor Banach.

 

W krótkim przemówieniu Prezydent Andrzej Wnuk powitał panią Dyrektor Bożenę Krupę i jej zastępców oraz życzył uczniom i nauczycielom wielu sukcesów. 

 

Następnie przejmująca w tym roku szkolnym władzę Pani Dyrektor Bożena Krupa przedstawiła Wicedyrektorów: Panią Elżbietę Grzybek i Pana Grzegorza Nogasa, potem zwracając się do rodziców, nauczycieli i uczniów wyraziła nadzieję, że nowy rok szkolny  będzie dla nich owocny i satysfakcjonujący.  Zwróciła uwagę na to, że w życiu szkolnym ważne są nie tylko osiągnięcia naukowe, ale również życzliwość, uśmiech i przyjazna atmosfera.

 

 

Szczególnie ciepło witamy uczniów klas I, którzy rozpoczęli dzisiaj nowy rozdział edukacji. Mamy nadzieję, że Szkoła spełni ich oczekiwania.