16.01.2013, autor: K. Sobczuk

Przegląd Młodych Talentów

Posiadasz talent i chciałabyś zaprezentować swoje umiejętności szerszemu gronu, a przy okazji dobrze się bawić? Weź udział w Przeglądzie Młodych Talentów organizowanym przez Samorząd Uczniowski naszej szkoły! 

Zadaniem każdego z uczestników jest zaprezentowanie np.: zdolności wokalnych, tanecznych, recytacji, aktorstwa, działalności naukowej albo innej umiejętności. Uczniowie występować mogą indywidualnie lub zespołowo. Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić kartę zgłoszenia, którą znaleźć można na stronie internetowej szkoły i do 8 lutego dostarczyć ją przewodniczącemu SU - Konradowi Kuczyńskiemu (Kl. II b). 

Gala konkursu odbędzie się 1 marca. Wtedy też poznamy laureatów wyłonionych przez Komisję Konkursową, która oceniać będzie oryginalność występu oraz ogólne wrażenie estetyczne. Warto również zawalczyć o przychylność widowni, gdyż przyznana zostanie także Nagroda Publiczności!

Więcej informacji znaleźć można w regulaminie konkursu, który znajdzie się na tablicy SU oraz stronie internetowej szkoły. Liczymy na kreatywność uczestników i serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie.