05.10.2016, autor: M. Tomaszewski

Podsumowanie współzawodnictwa Szkolnego Związku Sportowego w Zamościu za rok szkolny 2015-2016

We wtorek, 4 października br. w Zespole Szkół nr 5 w Zamościu odbyła się Gala podsumowująca Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Zamość Szkolnego Związku Sportowego za roku szkolny 2015/2016.

Naszą szkołę reprezentowała delegacja w składzie: Kinga Radlińska, Roksana Mielniczek, Filip Chmiel, p. Andrzej Kobylarz i p. Marcin Tomaszewski. We współzawodnictwie szkół ponadgimnazjalnych nasza szkoła zajęła III miejsce. Nagrody, dyplomy i list gratulacyjny od Pana Prezydenta Andrzeja Wnuka wręczyła Pani Małgorzata Bzówka – Dyrektor Wydziału Kultury i Sportu UM. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy startując w zawodach sportowych przyczynili się do sukcesu szkoły!