15.10.2020, autor: M. Lis

Otrzęsiny klas pierwszych

Klasa 1 F wygrała rywalizację otrzęsinową uczniów klas pierwszych. We wtorek, 13 października, odbyły się otrzęsiny klas pierwszych,  które poprowadziła klasa  2 AG. Ze względu na pandemię były one wyjątkowe. Pierwszym zadaniem dla pierwszoklasistów było nagranie hymnu klasowego oraz teledysku w stylu bajkowym. Druga część otrzęsin została przeprowadzona w klasach. W każdej klasie pierwszej pojawiło się dwoje przedstawicieli z klasy zeszłorocznych zwycięzców, którzy przeprowadzili pięć konkurencji: zgadywanie piosenek, quiz o szkole, kalambury, zgadywanie bajek po wybranych cytatach oraz narysowanie godła szkoły.

 

Komisja w składzie: Pani Dyrektor Bożena Krupa, przewodniczący SU Jakub Wróblewski oraz przewodnicząca klasy IIAG Aleksandra Grosman oceniła teledyski nagrane przez klasy pierwsze oraz godła, które zostały narysowane podczas konkurencji w klasach.    

Żadnej klasie nie zabrakło oryginalności i pomysłowości przy nagrywaniu teledysków. W tej konkurencji zwyciężyła klasa IE, natomiast tytuł zwycięzców otrzęsin przypadł w tym roku klasie IF, która otrzymała od zeszłorocznych zwycięzców prezent w postaci opiekacza do kanapek.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim klasom pierwszym, a w szczególności klasie 1F, która za rok sprawdzi się jako organizator otrzęsin młodszych kolegów.

Więcej zdjęć z otrzęsin zobaczycie na szkolnym fotoblogu!