26.06.2020, autor: M. Podolak

Nasze Liceum najlepsze w regionie

Tą bardzo miłą informacją kończymy rok szkolny 2019/2020. Aby ułatwić ósmoklasistom i ich rodzicom decyzję o wyborze szkoły Tygodnik Newsweek opublikował właśnie ranking szkół średnich. Pod uwagę wzięto nie tylko wyniki matur, liczbę olimpijczyków, oferowane języki obce, ale także wpływ szkoły na osiągnięcia uczniów. Na tej podstawie powstało zestawienie najlepszych szkół. Okazało się, że nasze Liceum uplasowało się na najwyższej pozycji wśród szkół publicznych regionu zamojskiego i dwunastej w skali województwa lubelskiego.

 

Bardzo nas cieszy, że wspólna praca nauczycieli, dyrekcji i naszych uczniów została doceniona. 

Drodzy Ósmoklasiści zapraszamy, dołączcie do najlepszych!

Ofertę edukacyjną i poradnik znajdziecie na:

http://www.1lo.com.pl/aktualnosci/Poradnik-kandydata-do-klasy-pierwszej-1860