21.05.2013, autor: M. Tomaszewski

Na Was zawsze można liczyć! - Zbiórka publiczna PCK.

W czwartek 16 maja 2013 roku o godzinie 8.00  wszyscy chętni uczniowie stawili się pod szkołą  by nieść pomoc potrzebującym. Uczniowie naszej szkoły byli najliczniejszą (w liczbie 36) grupą spośród szkół ponadgimnazjalnych biorącą udział w zbiórce publicznej organizowanej przez Oddział Rejonowy PCK w Zamościu.

Od godziny 8.30 do 13.30 trwała kwesta na terenie Zamościa na:

- dofinansowanie kosztów letniego wypoczynku dzieci i młodzieży z rodzin dysfunkcyjnych, biednych, wielodzietnych, niepełnych,

- zakup artykułów szkolnych oraz przekazanie ich dzieciom i młodzieży z rodzin potrzebujących wsparcia i pomocy,

- zakup artykułów spożywczych oraz przekazanie ich dzieciom i rodzinom wymagającym pomocy żywnościowej,

- pomoc rzeczową i żywnościową osobom wykluczonym społecznie i ofiarom klęsk

 i katastrof.

 

Wolontariusze naszej szkoły: Wiśniewska Michalina, Bizior Maja, Flak Karolina, Lejnweber Aneta, Ostrowska Sylwia, Klimczuk Weronika, Kuczyńska Magdalena, Brzozowska Paulina, Słomiana Anita, Szostak Kinga, Ziarkiewicz Agnieszka, Burda Magda, Piłat Dominik, Pakuła Adriana, Kapuścińska Katarzyna, Karbowniczyn Anita, Przysucha Patrycja, Wodecki Michał, Górnik Paweł, Łapa Klaudia, Chrześcijan Szymon, Wronka Dorota, Wołoch Paweł Ij; Szczerba Aleksandra, Ulanicka Alicja, Koza Jowita, Siudak Klaudia, Paszko Jakub, Kulpik Maciej, Orkiszewski Bartłomiej, Owczarczyk Robert Ig; Smyk Kamil Ie; Bogusz Katarzyna, Sadło Martyna IIe; Ostasz Małgorzata, Żukowska Karina IIf.

Uczniom z klas Ig, Ij, Ie, IIe, IIf dziękujemy i gratulujemy godnej  postawy.

Szkolne Koło PCK.