23.06.2022, autor: E. Rafalski

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej chłopców klas I, II i III o Puchar Dyrektora I LO

W środę 22 czerwca 2022 r. o godzinie 9:00 na boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu, odbył się turniej piłki nożnej chłopców klas I, II i III o Puchar Dyrektora I LO zorganizowany przez katedrę Wychowania Fizycznego. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Do rozgrywek przystąpiło 6 drużyn:

2 drużyny z klas I – 1AC oraz 1G 

3 dryżyny z klas II – 2A, 2BG, 2C 

1 drużyna z klas III – 3A 

Po zaciętej rywalizacji, Puchar Dyrektora I LO zdobyły drużyny: 

I miejsce drużynowo w gronie klas I i Puchar Dyrektora I LO - 1G (skład drużyny: Bondyra Dawid, Bucior Tymon, Dąbrowski Krzysztof, Kasprzak Maciej, Kłapouchy Piotr, Kulesza Maciej, Łuszczak Kajetan, Pacaj Jakub, Sadzek Cyprian, Wieczorek Adam)  

I miejsce drużynowo w gronie klas II i Puchar Dyrektora I LO – 2C  (skład drużyny: Kostrubiec Maksymilian, Wójcik Miłosz, Drzewiecki Oliwier, Daniłowicz Karol, Pyda Bartosz, Rożek Michał, Suwała Adrian, Szozda Michał, Skibiński Michał)  

I miejsce drużynowo w gronie klas III i Puchar Dyrektora I LO – 3A (skład drużyny: Marynicz Wojciech, Kidybiński Piotr, Kiecana Bartłomiej, Teterycz Konrad, Bigos Robert, Wszkoła Grzegorz, Duda Dawid, Pieczykolan Rafał, Momot Wojciech, Kropornicki Arkadiusz, Adamowicz Igor)  

Po przeprowadzeniu rozgrywek w danych rocznikach i wyłonieniu zwycięzców, najlepsze drużyny przystąpiły jeszcze do Super Turnieju, w którym wygrała drużyna z klasy 2C.  

Wszystkim zwycięzcom Pucharu Dyrektora I LO gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych turniejach piłki nożnej. 

Katedra Wychowania Fizycznego.