21.12.2011, autor: P. Kończyński

Konkurs na świąteczny wystrój sali

Już od tygodnia możemy podziwiać w naszej szkole bożonarodzeniowe dekoracje. Trzeba przyznać, że w tym roku uczniowie stanęli na wysokości zadania i jest na co popatrzeć. Wysiłki uczniów, którzy zaangażowali się w ozdabianie sal lekcyjnych zostały docenione. 20 grudnia komisja w składzie: Pani Pedagog Bożena Krupa, Prof. Mariusz Farion, przewodniczący SU Jakub Łysejko oraz Patrycja Nogas z II c i Dominika Raj z III f oceniła wystroje poszczególnych sal.
Po zliczeniu punktów okazało się, że zwyciężyła klasa 1 b, która przystroiła salę nr 15. Młodzi matematycy zdobyli 45 punktów, wyprzedzając o 4 punkty klasę 1 c, która zajęła drugie miejsce, dekorując salę nr 2. Trzecie miejsce należy w tym roku do klasy 2 i, która za przyozdobienie sali nr 8 zdobyła 33 punkty.
Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do podziwiania dekoracji świątecznych.