11.05.2020, autor: M.Nizioł

IV Szkolny Konkurs Wiedzy o Rosji dla klas I

IV Szkolny Konkurs Wiedzy o Rosji dla klas I

(KULTURA – HISTORIA – GEOGRAFIA - REALIA)

Zapraszamy uczniów klas I, którzy uczą się w naszej szkole języka rosyjskiego do udziału w IV Konkursie Wiedzy o Rosji. Po raz pierwszy w historii naszej szkoły konkurs odbędzie się w formie zdalnej. Wyłonimy więc pierwszych „historycznych” laureatów. Konkurs odbędzie się 15.05 (piątek) o godzinie 15.00. 

Test będzie opublikowany dla każdego zespołu w TEAMS zadania. Każda klasa I będzie miała udostępniony test w swojej grupie języka rosyjskiego. O godz. 15.00 nastąpi odblokowanie testu. Na wykonanie testu, który ma formę testu wyboru, każdy z uczniów będzie miał 20 minut. Laureaci 3 pierwszych miejsc otrzymają dyplomy oraz cząstkową ocenę celujący.

Organizator:

Magdalena Nizioł – nauczyciel języka rosyjskiego przy I LO w Zamościu.

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!