26.04.2019, autor: K. Bałuka

Gorączka Złota w naszej Szkole

Zapraszamy do udziału w akcji która polega na zbiórce złotych monet o nominałach 1, 2 i 5 groszowych. W ramach akcji prowadzona jest zbiórka na terenie naszej Szkoły do specjalnych złotych skrzynek, jedna z nich wystawiona jest przy stanowisku dyżurnym a druga w sali nr 8. 

Kwota zebrana podczas akcji dofinansowuje kolonie dla najuboższych dzieci. Akcja „Gorączka Złota” oprócz pozyskania środków na kolonie, ma także wymiar społeczny. Podczas akcji promowana jest idea wolontariatu – bezinteresownej pomocy drugiej osobie. Warto podkreślić fakt, że większość wolontariuszy to uczniowie, którzy pomagają swoim rówieśnikom. Do akcji może włączyć się każdy: placówki oświaty, urzędy, firmy, stowarzyszenia i osoby prywatne.

Zachęcamy !!!!!