26.03.2018, autor: I LO

Dzień Otwarty

W piątek,  23 marca  mury naszej szkoły już po raz kolejny gościły rzesze gimnazjalistów. Na korytarzach rozbrzmiewających muzyką i w pięknie, tematycznie udekorowanych salach zapanowała niepowtarzalna, pełna entuzjazmu i radości atmosfera.

Gimnazjaliści tłumnie przemierzali te korytarze, aby wziąć  udział w specjalnie dla nich przygotowanych wydarzeniach promocyjnych, artystycznych i sportowych. Swoją działalność zaprezentowali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, wolontariatu czy społecznego projektu Nie Jestem Byle Kim, w auli z kolei  wystąpiły z bogatym programem  zespoły wokalne, taneczne i sportowe, w bibliotece działała nietypowa fotoboo(d)ka.

Uczniowie naszej szkoły przygotowali też prezentację profili poszczególnych klas, do których gimnazjaliści będą mogli  zapisać się w przyszłym roku szkolnym.

Zmęczeni nadmiarem wrażeń i strudzeni długą wędrówką po szkole, mogli chwilę odpocząć 

i spokojnie porozmawiać w specjalnie przygotowanej  kawiarence, delektując się przy okazji pysznym ciastkiem i gorącymi napojami. Z kolei amatorzy wyśmienitej kuchni staropolskiej mieli możliwość 

w karczmie Jana Zamoyskiego posmakować  wędlin, wypieków i sycącej grochówki, przyrządzonych  według tradycyjnych, sprawdzonych receptur.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gimnazjalistom za liczny udział  w Dniach Otwartych i zapraszamy do naszego liceum. Dołącz do najlepszych!