29.05.2016, autor: M. Tomaszewski

Daliśmy radę!!! Bieg – 100 km na 100-lecie I LO.

W sobotę 28 maja o godz: 9.00 na bieżni zamojskiego stadionu OSiR, odbył się bieg w ramach obchodów 100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu. Był to bieg sztafetowy – 100 x 1 km. Każdy startujący zawodnik miał do przebiegnięcia dystans 1 kilometra. W sumie pokonaliśmy 100 kilometrów (z lekkim naddatkiem!).

 W biegu udział wzięli: uczniowie naszej szkoły, nauczyciele emerytowani, absolwenci, nauczyciele-absolwenci, nauczyciele i sympatycy I LO. Z numerem setnym bieg zakończyła Hania Kucharska. Łączny czas biegu to: 2 godziny 38 minut i 37 sekund. Zarówno pogoda, jak i dobre humory uczestników dopisały.

Kadra sędziowska: p. Danuta Kostrubała, p. Maria Ćwierz, p. Grażyna Mandziuk, p. Agata Kucharska, p. Konrad Kostrubała, p. Piotr Maliszewski, p.Marcin Tomaszewski.

Na szczególne podziękowania za udział zasługują nasi nauczyciele emerytowani: (p. Danuta Kostrubała, p. Maria Ćwierz), nauczyciele I LO: (p. Małgorzata Struk, p. Magdalena Lis, p. Małgorzata Twardziszewska, p.Renata Czerwieniec, p. Konrad Kostrubała, p. Piotr Maliszewski, p. Mieczysława Adamczuk, p. Marcin Gardyga, p. Joanna Barańska-Budzyńska, p. Marcin Tomaszewski), absolwenci: (p. Monika Maziarczyk, p. Urszula Lis, p. Rafał Łyś, p. Adam Adamczuk, p. Konrad Gardyga, p. Marcin Kiecana) i sympatycy naszej szkoły (p. Alicja Gugała – rodzic, Hania Kucharska). 

Młodzież – to młodość, ale należy podkreślić fakt, że ciało pedagogiczne "nie dało ciała"! Wszystkim za udział i pomoc bardzo dziękujemy!!!

Więcej na: http://blogiceo.nq.pl/wf1lozamosc/