25.10.2008, autor: ZP

II edycja Przeglądu Poezji Śpiewanej-Realia 2008

e7 listopada 2008 o godzinie 18 w Naszej Szkole odbędzie się II edycja Przeglądu Poezji Śpiewanej-Realia 2008. Młodych ludzi, utalentowanych muzycznie i kochających poezję zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji Przeglądu Poezji Śpiewanej Realia 2008. Chętnych prosimy o zgłoszenie swego akcesu w bibliotece naszej Szkoły. Natomiast wszystkich wielbicieli poezji śpiewanej zapraszamy na koncert.
Program:
O 18 rozpocznie się przegląd konkursowy, następnie Jury uda się na naradę, a publiczności zaprezentuje się kabaret "Szara Eminencja" później wystąpi Gość specjalny-Marcin Skrzypczak z Gdańska-laureat festiwalu "Bieszczadzkie Anioły" 2007. Na zakończenie Jury ogłosi wyniki części konkursowej, a laureaci zaprezentują się publiczności.
I edycja Przeglądu odbyła się jesienią roku ubiegłego. Naszym gościem specjalnym i przewodniczącym jury był Marek Andrzejewski, a laureatką została Ola Panasiewicz uczennica III LO związana z formacją pana Tomasza Ząbkowskiego.
Serdecznie zapraszamy.alia 2008 |Dodał: zp